MW Computers

Gardena 8250-20 – vodní zásuvka Pipeline; 8250-20

Kvalitní a levný produkt Gardena 8250-20 - vodní zásuvka Pipeline; 8250-20 od kvalitního výrobce Gardena lze nakoupit zrovna za rozumné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 619 Kč.
EAN: 4078500825009
Gardena 8250-20 - vodní zásuvka Pipeline; 8250-20
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
619

Vlastnosti GARDENA 8250-20

Jednoduše praktické: s vodní zásuvkou Pipeline od společnosti GARDENA lze vodu odebírat ze země stejně jako elektřinu z rozvodné sítě. Vodní zásuvka je nainstalována pod zemí a voda je k ní přiváděna pomocí propojovacího potrubí od společnosti GARDENA. Ihned po připojení zahradní hadice k vodní přípojce vybavené automatickým zpětným ventilem můžete začít se zavlažováním. Při odpojení hadice se voda okamžitě zastaví. Když není vodní zásuvka používána, je chráněna krytem před průnikem nečistot. Toto zapuštěné oblé víko se při otevření zanoří do vodní zásuvky a nebrání tak při sekání trávy. Odnímatelný filtr zabraňuje průniku nečistot do zásuvky v případě, kdy je otevřené víko. Vodní zásuvka od společnosti GARDENA je opatřena 3/4” vnějším závitem.

Vodní přípojka od společnosti GARDENA je trvale nainstalována pod zemí a umožňuje pohodlné odebírání vody kdekoliv na zahradě.

Vodní přípojka je vybavena automatickou vodní stopspojkou, takže při odpojení hadice není nutné se zbytečně vracet k vodnímu kohoutku a nedochází ke ztrátě vody.

Díky odnímatelnému filtru lze z vodní přípojky snadno a čistě odstraňovat nečistoty, jako jsou listy a tráva, a zajistit tak nepřetržitý provoz.

Stačí jednoduše zatlačit zapuštěné oblé víko, připojit hadici a zavlažovat, odpojit hadici a zavřít kryt – nemůže to být jednodušší.