MW Computers

Gardena 8188-29 – průtokoměr; 8188-29

Kvalitní výrobek Gardena 8188-29 - průtokoměr; 8188-29 od společnosti se zárukou kvality Gardena je k dostání teď ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za 636 Kč.
EAN: 4078500818896
Gardena 8188-29 - průtokoměr; 8188-29
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
636

Inovativní GARDENA průtokoměr umožňuje cílené, měřené zavlažování. Na první pohled můžete vidět 1. spotřebu vody za den, 2. spotřebu vody na sezonu, 3. spotřebu vody na jedno zalévání, 4. průtok vody v litrech za minutu. Spotřebované množství vody lze odečíst kdykoliv na velkém displeji, a tím řídit její spotřebu. Pomocí jediného tlačítka pro všechny funkce, je průtokoměr snadno ovladatelný. Až doteď bylo zavlažování věcí osobního úsudku a typu dne. Průtokoměr vám zajistí lepší kontrolu. Od této chvíle můžete zavlažovat cíleně, podle požadavků a systematicky. To je dobré nejen pro vaši zahradu, ale také životní prostředí a peněženku. Inteligentní průtokoměr je na baterie a může být ihned připojen k vodovodnímu kohoutku, ke sprše, postřikovači nebo k čerpadlu. Robustní průtokoměr, který je odolný vůči nárazu, se jednoduše naklikne na šroubení nebo rychlospojku pro standardní hadice a ihned dodává důležité údaje prostřednictvím aktivního měření. Integrovaný ukazatel stavu baterie na displeji zajišťuje přesný chod. Tento inovativní průtokoměr zvyšuje povědomí o spotřebě vody.

Výhody

  • Zavlažování podle požadavků – tolikrát, kolikrát je potřeba a tak málo, jak je jen možné – spolu s průtokoměrem můžete hlídat spotřebu vody.
  • Spojuje a šetří vodu – průtokoměr je vybaven mikrotužkovou baterií a může být proto ihned spolehlivě použit.
  • Přečtete si naměřené hodnoty a začnete okamžitě jednat – znáte spotřebu vody za den, za sezonu a na rostlinu a můžete si přečíst aktuální průtok 1:1, díky tomu můžete rychle zareagovat a přizpůsobit množství vody odpovídajícím způsobem. Průtokoměr vody je také ideální pro dávkování hnojiv.
  • Snadný provoz – jeden knoflík, více funkcí – stiskem jednoho tlačítka se zobrazí přehled spotřeby vody. Tím se průtokoměr stává důležitým prostředkem kontroly spotřeby vody při zavlažování šetrném k životnímu prostředí.
  • Bezpečný provoz – oběžné kolo indikátoru na displeji se otáčí po celou dobu průtoku vody přes průtokoměr, což znamená, že je průtokoměr momentálně aktivní a měří průtok vody. Díky ukazateli stavu baterie na displeji poznáte, kdy je potřeba baterii vyměnit.