MW Computers

Gardena 18317-20 – multifunkční sprcha Premium; 18317-20

Zlevněný produkt Gardena 18317-20 - multifunkční sprcha Premium; 18317-20 od oblíbené značky se zárukou kvality Gardena máte možnost koupit momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 657 Kč.
EAN: 4078500024181
Gardena 18317-20 - multifunkční sprcha Premium; 18317-20
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
657

Multifunkční sprcha GARDENA Premium je určena pro všechny zavlažovací a čisticí úkoly, pro které si můžete vybrat jeden z pěti různých zavlažovacích obrazců. Od jemné mlhy, přes šetrný rozprašovací nebo perličkový paprsek, až po plný proud nebo plochý paprsek pro účinné čištění. Multifunkční sprcha je vybavena kovovými prvky na zavlažovací hlavici a přípojce a díky těmto materiálům má extrémně dlouhou životnost. Měkký plastový kroužek na zavlažovací hlavici působí jako ochrana před poškozením. Ergonomická rukojeť s měkkými plastovými prvky umožňuje optimální pohodlí během práce. Průtok vody lze plynule nastavit. Při dlouhotrvajícím zavlažování lze pulsní spouštěč zablokovat a předejít tak nadměrné únavě vaší ruky. Filtr na nečistoty je vyjímací pro snadné čištění. Multifunkční sprcha Premium je vybavena ochranou proti mrazu.

Výhody

  • Snadné čištění: integrovaný filtr na nečistoty zabraňuje proniknutí nečistot do multifunkční sprchy. Filtr lze snadno odejmout a vyčistit.
  • Pět postřikovacích obrazců: jemná mlha je skvělá pro zavlažování citlivých sazenic; šetrný měkký proud nebo perličkový proud umožňuje přesné zavlažování osázených ploch nebo záhonků a plný nebo plošný paprsek lze efektivně využít při různých čisticích pracech.
  • Ochrana proti mrazu: nová ochrana vůči mrazu zajišťuje, že nedojde k poškození zalévací tyče ani v případě, že teploty poklesnou.
  • Pohodlná manipulace: díky měkkým plastovým komponentům se multifunkční sprcha Premiumt dobře a bezpečně drží. Ergonomický spouštěč s integrovaným blokováním a nastavení průtoku vody jedním prstem velmi usnadňuje a zpříjemňuje manipulaci.
  • Extrémně pevný: multifunkční sprcha Premium je vybavena kovovými prvky, díky kterým je obzvláště pevná. Díly na postřikovací hlavici a spojka jsou vyrobeny z kovu, a proto jsou velmi trvanlivé.