MW Computers

Gardena 1758-20 – Domácí vodní automat 4000/5E; 1758-20

Tento akční výrobek Gardena 1758-20 - Domácí vodní automat 4000/5E; 1758-20 od značky s dobrým jménem Gardena k dostání již dnes ve výhodné akci! Cenově vychází na 6 888 Kč.
EAN: 4078500004534
Gardena 1758-20 - Domácí vodní automat 4000/5E; 1758-20
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
6 888

GARDENA 4000/5E Comfort
S domácími vodními automaty ušetříte peníze a přispějete k ochraně životního prostředí: používáním dešťové vody nebo vody ze studny k zavlažování zahrady nebo její používání na splachování toalety nebo provoz automatické pračky v domácnosti. Integrovaná elektronika automaticky aktivuje tento pevný domácí vodní automat v případě potřeby a poté jej zase vypne. Kompaktní GARDENA domácí vodní automat 4000/5E Comfort s výkonem 1,100 W, maximálním čerpaným množstvím 4,000 l/h a a maximálním tlakem 4.5 bar je mimořádně vhodný jak pro mobilní, tak i stacionární použití – všude tam, kde je zapotřebí. Provoz je snadný, bezproblémový a praktický. Díky ergonomicky tvarovanému držadlu lze domácí vodní automat snadno přenášet, uvést do provozu stisknutím tlačítka a využívat bezpočet funkcí pro snadný provoz. A jaký je důvod tohoto rychlého a bezproblémového provozu? Je to moderní integrovaný řídící ventil, které zaručuje rychlé sání! A další užitečná funkce: moderní integrovaný program pro nízký čerpaný objem vody zajišťuje bezproblémové použití i při malých odběrech, například při provozu moderních praček nebo kapkových závlahových systémů. Toto čerpadlo má také diagnostický systém chyb. Díky němu jsou odhaleny i nejmenší poruchy, například kapající kohoutky, protékající nádrž na WC nebo problémy na straně sání – jsou jasně indikovány pomocí blikající LED-kontrolky, která bliká v různých frekvencích v závislosti na stavu. Tímto způsobem je možné zahájit opatření na odstranění problémů. Pojistka chodu nasucho zabraňuje poškození čerpadla při nedostatku čerpaného média. Pro silný a tichý chod jsou v čerpadle instalovány výhradně vysoce kvalitní materiály. Bezúdržbový kondenzátorový motor s tepelnou pojistkou dopravuje vodu účinně na požadované místo pomocí systému jet. Velký plnicí otvor pro naplnění čerpadla před uvedením do provozu umožňuje snadnou manipulaci. Gumové patky jsou zárukou toho, že přístroj stojí pevně a pracuje s nízkou hladinou hlučnosti a vibrací. Velkoobjemový filtr s jemnými oky chrání elektronický domácí vodní automat tlakové čerpadlo před nečistotami a pískem. Je to praktické, protože není vyžadován externí předfiltr. V případě nebezpečí mrazu lze domácí vodní automat jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí šroub. Praktické: QR kód na čerpadle nabízí podrobnější informace a umožňuje přehrát videa o přednostech a výhodách domácích vodních automatů. Kromě toho si můžete prohlédnout videa ohledně bezproblémového uvedení do provozu, jak správně uskladnit domácí vodní automat na zimu a získat cenné tipy ohledně problémů sání. Tímto způsobem budete komplexně informováni o tom, jak prodloužit a zaručit bezporuchový provoz vašeho domácího vodního automatu.

  • Inteligentní elektronika aktivuje čerpadlo v případě potřeby vody a poté jej opět vypíná. Všechno probíhá plně automaticky a pohodlně – a k tomu s úsporou energie.
  • Bezproblémové používání, také v případě nejmenšího odběru vody, např. moderní pračky nebo systémy kapkové závlahy.
  • Moderní technologie řídících ventilů zaručuje snadnější obsluhu a rychlé a bezproblémové uvedení do provozu.
  • Diagnostika chyb prostřednictvím LED-kontrolky, blikající v různých frekvencích.
  • Gumové nožky zaručují nejen bezpečnou pozici čerpadla, ale také tichý chod bez vibrací.

Specifikace GARDENA 4000/5E Comfort
Jmenovitý výkon: 1100 W
Maximální výtlačná kapacita: 4000 l/h / 1056,69 g/h
Maximální tlak: 4,5 barů / 65,27 psi
Maximální samonasávací výška: 8 m / 26,25 stopa
Maximální výtlačná výška: 45 m / 147,64 stopa
Přívodní oběžné kolo: Proud vody
Hmotnost: 12,5 kg / 27,56 liber
Délka kabelu: 1,5 m / 4,92 stopa
Typ napájecího kabelu: H07 RNF
Elektrická ochranná třída: IP X4