MW Computers

ETA – SONETIC Zubní kartáček; ETA070690000

Tento neodolatelný výrobek ETA - SONETIC Zubní kartáček; ETA070690000 od dodavatele s dobrým jménem ETA pohodlně seženete již dnes za zcela nejnižší cenu! Nabídky již od 791 Kč.
EAN: 8590393324491
ETA - SONETIC Zubní kartáček; ETA070690000
Ověřit dostupnost
Značka: ETA
791
Popis produktu

Zdravé dětské zoubky Sonický zubní kartáček je ideální volbou pro prevenci zubního kazu i budování správných návyků už v dětství. Sonický kartáček s jemnými štětinkami uzpůsobenými pro dětské zoubky a rychlosti až 42 000 pohybů za minutu efektivně odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory. Rozdíl oproti běžnému zubnímu kartáčku zaručeně ucítíte.

Zubní kartáček pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu, zubnímu kameni, ale i takovému strašákovi, jako je zánět dásní. V tom mu pomáhají 4 režimy čištění, které si snadno přizpůsobíte přesně podle vašich aktuálních potřeb.

  • Režim CLEAN je standardní režim pro běžné čištění zdravých zoubků
  • Šetrný režim SOFT je určen pro citlivé zuby nebo citlivější části úst
  • Režim WHITEN je přizpůsobený pro čištění zubů s bělicím efektem
  • Pulzační režim MASSAGE je určený pro šetrné masírování dásní

O aktuálním režimu máte přehled díky přehlednému světelnému indikátoru. Díky 3,7V Li-ion akumulátoru má kartáček zase opravdu dlouhou výdrž. Pokud se vám přece jen vybije, doba nabíjení přes micro USB je cca 4 hodiny.

Sonický kartáče ETA Sonetic Kids pohodlně padne do každé dětské ručky, a to díky ergonomicky tvarované rukojeti. Chytrý dvouminutový časovače s 30vteřinovými intervaly zase pomáhá rovnoměrně čistit jednotlivé části ústní dutiny a signalizuje, že je čas přesunout se na další patro zoubků.