MW Computers

ETA EXPERTO ; ETA006990000

Tento výjimečný výrobek ETA EXPERTO ; ETA006990000 originál od výrobce ETA je k dispozici právě dnes v bezva akci. Nyní pořídíte jen za 2 885 Kč.
EAN: 8590393325399
ETA EXPERTO ; ETA006990000
Ověřit dostupnost
Značka: ETA
2 885
Popis produktu

Celokovový kávomlýnek ETA Experto
Je opravdovým expertem na mletí kávy. Je vybaven dvěma kónickými mlecími kameny, které kávová zrna namelou tiše a přesně podle vašich představ. Snadno si přitom můžete zvolit optimální jemnost, a to výběrem jednoho ze 16 stupňů. Hravě tak namelete kávu pro přípravu espressa, filtrovanou kávu nebo kávu typu Plunger „French Press“.

Průhledná násypka pojme až 400 g zrnkové kávy, kterou můžete postupně namlet do praktického zásobníku nebo přímo do páky kávovaru. S tím vám pomohou dva výměnné nástavce pro portafiltry o průměru 50–54 mm nebo 58 mm.

Z bezpečnostních důvodů je mlýnek Experto vybaven spínačem, který zabraňuje spuštění bez správně vloženého zásobníku na kávu nebo držáků portafiltru. Motor současně chrání bezpečnostní tepelná pojistka, která se aktivuje v případě přetížení spotřebiče.

Expresní mletí
Obsluha mlýnku je snadná a intuitivní – celý proces mletí můžete svěřit časovému spínači (1–50 vteřin) s automatickým vypnutím nebo mlýnek praktickým tlačítkovým spínačem zapnout na nepřetržitý chod a následně vypnout manuálně. Provoz je také doprovázen světelnou signalizací.

Abyste si připadali jako opravdoví profesionální baristé, mlýnek automaticky mele také po vložení páky. Proces mletí pak jednoduše ukončíte jejím vysunutím. Díky spodní misce, která spolehlivě zachytí případné zbytky umleté kávy, bude prostor okolo mlýnku vždy dokonale čistý.

Protiskluzové nožky přitom zajišťují stabilitu na pracovní ploše.

Zásoby na horší časy
Pokud nemáte čas nebo chuť mlít kávu před každou její přípravou, můžete si s mlýnkem Experto snadno udělat zásobu na několik dávek. Je totiž vybaven praktickým zásobníkem pro až 240 g mleté kávy, který ji díky speciálnímu víčku se zátkou udrží voňavou a chutnou. Mezi čerstvostí a úsporou času i námahy tak už nemusíte dělat kompromisy.

Tichý s ohromujícími výsledky
I přes svůj fascinující výkon je oproti mlýnkům s tříštivými kameny kávomlýnek Experto až překvapivě tichý. Vyniká také snadným čištěním – mlecí kámen lze totiž jednoduše vymontovat a očistit přiloženým kartáčkem.