MW Computers

Epson SureColor SC-P900; C11CH37402

Hodně prodávaný produkt Epson SureColor SC-P900; C11CH37402 od naší známé značky Epson jednoduše můžete pořídit u nás nyní za výborné peníze. Za bezkonkureční cenu 31 690 Kč.
EAN: 8715946679402
Epson SureColor SC-P900; C11CH37402
Ověřit dostupnost
Značka: Epson
31 690

Epson SureColor SC-P900
Tiskárna SureColor SC-P900 byla vyvinuta pro tvořivé uživatele se smyslem pro detail, kteří ocení výkonný hardware a estetický vzhled. V modelu SC-P900 se podařilo skvěle skloubit estetickou a užitnou hodnotu. Přesnost a kvalita výstupu je dále posílena nejhlubšími odstíny černé barvy a rozšířeným barevným prostorem modré barvy.

Věrné podání obrazu a hloubka barev
Fototiskárna SC-P900 byla vyvinuta tak, aby poskytovala vysokou kvalitu tisku již ve standardu. Inkoust UltraChrome Pro 10, nová tisková hlava F10 a technologie Black Enhance Overcoat (BEO) pro jemnější detaily a strukturu černých ploch společně pomáhají dosáhnout vyšší sytosti černé barvy, jemnější barevné přechody, hlubší odstíny černé a nižší zrnitost. Širší barevný prostor v modrých odstínech umožňuje uživateli věrněji reprodukovat obraz v podobě, v jaké se zobrazuje na obrazovce.

Esteticky atraktivní, nenápadný design
Tato fototiskárna je stejně vizuálně atraktivní jako její výtisky, protože byla navržena bez kompromisů v oblasti kvality tisku, spolehlivosti a funkcí. Čistý, kompaktní a nenápadný design se skvěle hodí do většiny kreativních pracovišť nebo domácích studií. Zařízení je dokonale utěsněno vůči prachu a špíně.

Náhradní odpadní nádobka
Během počátečního nastavení se používá inkoust dodaný s tiskárnou. Aby bylo možné vytvářet výtisky nejvyšší kvality, musí být tiskárna naplněna inkoustem. Po dokončení nastavení bude množství zbývajícího inkoustu v zásobnících inkoustu omezené, stejně jako životnost odpadní nádobky. Proto ke zvýšení vašeho pohodlí dodáváme tiskárnu s náhradní odpadní nádobkou. I když dochází inkoust nebo se blíží konec životnosti odpadní nádobky, můžete pokračovat v tisku, dokud tiskárna nezobrazí pokyny k výměně. Uživatelům však doporučujeme připravit si náhradní zásobníky inkoustu.

Snadné používání
Jednoduchý design tiskárny SC-P900 doplňuje snadné používání. Je vybavena uživatelským rozhraním s možností přizpůsobení, vnitřním osvětlením, bezvřetenovou integrovanou jednotkou role papíru a podáváním Fine art papíru z automatického podavače. Umožňuje snadné nastavení profilu média, tisk z chytrých zařízení rychlou volbu typu černého inkoustu bez jeho spotřeby díky nové tiskové hlavě F10 pro 10 barev.

Základní funkce:

  • Kvalitní výstup: Technologie Black Enhance Overcoat pro jemnější detaily a strukturu
  • Design: Osvěživě nenápadný design
  • Vysoce intuitivní: 4,3” optický dotykový LCD displej
  • Flexibilní: Snadné zpracování různých typů médií
  • Kompaktní: Nejmenší instalační prostor a nejnižší hmotnost ve své třídě