MW Computers

Epson EB-L735U; V11HA25140

Vynikající produkt Epson EB-L735U; V11HA25140 od známé kvalitní značky Epson dostanete zde až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 91 390 Kč.
EAN: 8715946695303
Epson EB-L735U; V11HA25140
Ověřit dostupnost
Značka: Epson
91 390

Flexibilní laserový projektor
Tento laserový projektor byl navržen tak, aby poskytoval působivou velkoformátovou projekci. Projektor nabízí výhody levnějšího laserového displeje s vysokým jasem, se kterým jsou problémy s výměnou lampy a nepořádkem záležitostí minulosti. Společnost Epson jako jednička na trhu v oblasti technologie 3LCD neustále vylepšuje svou nabídku laserových projektorů s vysokým jasem a doplňuje ji o ještě menší a kompaktnější projekční řešení. Projektor umožňuje řadu efektivních, praktických a kreativních možností využití v různých odvětvích.

Užívejte si jasnější a poutavější projekci

Projektor poskytuje poutavější a zajímavější projekci i v jasně osvětlených prostředích. Nabízí působivý světelný výkon 7 000 lumenů a rozlišení Full HD WUXGA za dostupnou cenu. Můžete tak přejít na výkonnou a spolehlivou laserovou technologii s nižší spotřebou energie. Přináší také: podporu vstupu 4K, technologii zdokonalení detailů, technologii Edge Blending a široký posun objektivu umožňující umístění do prostředí vyžadujících náročnou instalaci. Projektor dokáže promítat obraz o velikosti až 500 palců bez zhoršení čistoty obrazu a věrnosti detailů.

Snadná instalace

Projektor má mnoho profesionálních funkcí, které usnadňují instalaci, a to i při pokročilejší projekci. Tento stylový a kompaktní projektor nabízí 360° instalaci, aniž by docházelo ke snížení kvality obrazu. Podporuje také extra širokoúhlý obraz 16 : 6, což znamená, že můžete maximalizovat viditelný prostor projekční plochy. Pomocí funkce rozdělení projekční plochy můžete současně zobrazovat dva nebo čtyři obrazy z různých zdrojů a geometrická korekce a technologie Edge Blending pomáhají vytvořit jeden velký, souvislý snímek pomocí více displejů. K dispozici také v černé barvě.

Škálovatelnost na základě daného prostředí

Na rozdíl od plochého panelového displeje si nemusíte dělat starost z odlesků, otisků prstů ani nevyužitého prostoru na promítací stěně. Obraz lze škálovat tak, aby vyhovoval požadované velikosti projekční plochy v rozsahu 50 až 500 palců. Ať už projektor používáte ke vzdělávacím účelům, pro firemní účely, maloobchodní inzerci, nebo návštěvnické atrakce, zážitek z projekce není ničím neomezený a pro publikum o to poutavější.

Bezproblémové připojení a ovládání

Projektor nabízí mnoho možností připojení a umožňuje simultánní projekci z více zdrojů a bezdrátové prezentace. Mezi možnosti připojení připravené na budoucí nároky patří: připojení HDMI a HDBaseT s podporou signálu 4K, 5GHz bezdrátová síť s podnikovým zabezpečením, vestavěný přehrávač médií, vestavěný protokol Miracast a podpora bezdrátového prezentačního systému ELPWP10 společnosti Epson. Intuitivní uživatelská příručka na obrazovce umožňuje snadné nastavení a navigaci.

Vytvořte si obsah projekce na míru

Díky vestavěnému přehrávači médií s možností odesílání obsahu prostřednictvím sítě umožňuje projektor nahrávat seznamy pro přehrávání na úložné zařízení USB a přehrávat je přímo z projektoru. Pomocí aplikace Epson Creative Projection můžete vytvářet vlastní obsah na svém smartphonu či tabletu a díky softwaru Epson Creative Projector Content Manager lze vytvářet a spouštět seznamy pro přehrávání.