MW Computers

EMOS P3150; P3150

Tento levný kousek EMOS P3150; P3150 od značky s dobrým jménem Emos můžete pořídit na našich stránkách teď opravdu výhodně. Výhodně za 368 Kč.
EAN: 8592920089675
EMOS P3150; P3150
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
368
Popis produktu

EMOS Ultibright 50
Na svítilnu EMOS Ultibright 50 se můžete spolehnout za všech okolností. Kompaktní přístroj se vám vejde pohodlně do dlaně, ale přesto dokáže zajistit mimořádný světelný tok 100 lm s dosvitem na vzdálenost 65 metrů. Je vyrobena z odolného hliníku a vyniká svou nárazuvzdorností, takže nepřestává svítit ani po pádu z výšky. K napájení potřebujete jednu baterii typu AAA, která zajistí dobu svícení až tři hodiny. Díky krytí IP65 lze svítilnu používat za každého počasí, a to i během deště nebo sněžení. Klip a poutko vám umožní zavěsit ji na opasek nebo na stěnu, kdykoliv svítilnu nepoužíváte.

Kompaktní design
Svítilna na první pohled upoutá svými mimořádně kompaktními rozměry. Je lehká a malá, můžete ji ukrýt do dlaně, nebo třeba zavěsit za opasek. Skvěle se hodí i pro ženy, jelikož najde své místo i v menších kabelkách. Nebude vám zabírat téměř žádné místo, ale zároveň poslouží na každém kroku, kdykoliv si potřebujete posvítit na cestu nebo na práci.

Mimořádná kvalita
Svítilny EMOS se vyznačují mimořádnou kvalitou a odolností. Model je vyrobený z odolného hliníku a nabízí špičkový výkon s dosvitem až do vzdálenosti 65 metrů se svítivostí 100 lumenů.

Odolné provedení
Krytí IP65 zajistí přístroji spolehlivý provoz i při kontaktu s vodou. Nebojte se zařízení používat i za deště nebo ve vlhkém či mokrém prostředí. Samozřejmostí je také nárazuvzdornost. Svítilna se nezalekne dokonce ani pádu na tvrdý povrch, zůstává vždy bezchybně funkční, abyste se na ni mohli spolehnout za všech okolností.

CREE LED čip
Uvnitř svítilny se nachází kvalitní CREE LED čip, který umožní dosvit až do vzdálenosti 65 metrů díky světelnému toku 100 lm. Svítilnu můžete používat v tmavých prostorech uvnitř i venku.