MW Computers

ECG KP 2116 Easy; 100001489458

Oblíbený a akční produkt ECG KP 2116 Easy; 100001489458 od výrobce se zárukou kvality ECG snadno najdete tady a teď právě ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 599 Kč.
EAN: 8592131308626
ECG KP 2116 Easy; 100001489458
Ověřit dostupnost
Značka: ECG
599

Zpříjemní vám den skvělou kávou

S šálkem dobré kávy je vstup do nového dne o poznání příjemnější. A právě proto je tady ECG KP 2116 Easy – kávovar na překapávanou kávu, který byl stvořen proto, aby vám zpříjemňoval všední rána i pohodová posezení s návštěvami či rodinou.

Používání tohoto překapávače je nesmírně jednoduché. Stačí naplnit nádržku vodou, do vrchního zásobníku nasypat pomocí přiložené odměrky mletou kávu (popř. sypaný čaj) a nakonec stisknout vypínač. Poté se váš oblíbený nápoj začne překapávat do skleněné karafy, odkud už si jej můžete nalít do svého nejmilejšího hrnečku.

Pohostí i početnou návštěvu

Díky zásobníku na vodu o objemu 1,25 litru můžete s tímto elegantním překapávačem na jedno naplnění připravit až 10 šálků vynikající kávy. Nemusíte ji však vypít najednou. Kávovar totiž nabízí praktickou funkci udržování teploty, takže je v něm káva připravena v perfektním stavu na servírování tak dlouho, jak jen potřebujete.

Když si jdete nalít šálek kávy (vyjmete karafu s kávou z ohřívací plotny), proces překapávání se automaticky zastaví. Nazmar tak nepřijde ani kapička vašeho oblíbeného nápoje.

Jednoduché i bezpečné používání

S obsluhou kávovaru na překapávanou kávu ECG KP 2116 Easy si hravě poradí úplně každý. Přispěje k tomu přehledný ukazatel množství vody, tepelně izolovaná rukojeť konvice i vypínač s hezky zřetelným LED indikátorem. Permanentní kávový filtr je navíc omyvatelný, takže je hračkou i údržba spotřebiče.

Používání našeho kávovaru je však nejen snadné, ale i naprosto bezpečné. Přístroj je totiž vybaven speciálními ochrannými prvky, které jej chrání před nebezpečným přehřátím. Také disponuje protiskluzovými nožičkami, jejichž zásluhou si zase za všech okolností zachovává stabilitu. A aby toho nebylo málo, jeho konvice je opatřena praktickým uzavíratelným víčkem, díky němuž se zbytečně nepolijete.

Ozdoba vaší kuchyně

Kávovar na překapávanou kávu ECG KP 2116 Easy vás potěší i svým elegantním designem, který kombinuje černou povrchovou úpravu se skleněným provedením karafy. Pořízením tohoto sympatického spotřebiče tak získáte i vkusnou ozdobu svojí kuchyně.

Opatřete si náš cenově dostupný překapávač i vy a vychutnejte si šálek výborné kávy, kdykoliv na něj dostanete chuť.

Specifikace

Kávovar na překapávanou kávu
Ideální pro přípravu až 10 šálků kávy najednou
Zásobník na vodu o objemu 1,25 l
Odnímatelný, permanentní omyvatelný nylonový filtr
Možnost přípravy čaje
Funkce udržování teploty
Anti-drip funkce – zamezuje odkapávání nápoje při vyjmutí skleněné konvice
Ukazatel množství vody
Vypínač s LED indikátorem
Ochrana proti přehřátí
Skleněná konvice s praktickým uzavíratelným víkem
Tepelně izolovaná rukojeť konvice
Odnímatelná nálevka pro snadnou údržbu
Protiskluzové nožky
Příslušenství: odměrka na kávu
Jmenovité napětí: 220–240 V ~ 50–60 Hz
Jmenovitý příkon: 750 W