MW Computers

DéLonghi Dinamica ECAM 350.50 B; ECAM 350.50 B

Tento unikátní výrobek DéLonghi Dinamica ECAM 350.50 B; ECAM 350.50 B od populární značky DéLonghi snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Pouze nyní za 11 562 Kč.
EAN: 8004399023581
DéLonghi Dinamica ECAM 350.50 B; ECAM 350.50 B
Ověřit dostupnost
Značka: DéLonghi
11 562
Popis produktu

Dinamica ECAM350.50.B

Na chvíli se zastavte a vychutnejte si lahodnou kávou připravenou v plnoautomatickém kávovaru Dinamica: moderní, elegantní design s intuitivním dotykovým ovládáním. Vyberte si ze 4 přednastavených lahodných nápojů, včetně espressa a cappuccina, a zvolte své nastavení aroma a teploty. Propracované funkce přinášejí prvotřídní zážitek z kávy.

  • Příprava kávových nápojů pouhým stisknutím tlačítka.
  • Připravte si 2 šálky espressa současně.
  • Automatický LatteCrema systém zajistí krémovou, mléčnou pěnu s ideální teplotou, která vydrží až do poslední kapky. Automatické čištění karafy na mléko.
  • Vytvářejte nové recepty a přizpůsobte si aroma a velikost nápoje díky funkci MY Menu.

Technologie mletí

Vestavěný ocelový mlýnek s možností nastavení úrovně hrubosti mletí zaručí vždy čerstvé namletí vašich kávových zrn. Kónické ocelové mlýnky jsou kalibrovány se 100% přesností.

LatteCrema systém

Exkluzivní LatteCrema systém připraví krémovou mléčnou pěnu při správné teplotě, abyste si svůj perfektní šálek kávy vychutnali až do poslední kapky.

Ovládání teploty

Vysoce přesný, elektronicky řízený systém přípravy páry zajistí, že se pára vytváří při optimální teplotě pro dokonalý výsledek v šálku.

Snadné čištění

Integrovaná funkce čištění zajistí maximální hygienu. Otočením do pozice „Clean“ se automaticky propláchnou všechny části karafy, které přichází do styku s mlékem.