MW Computers

DéLonghi CTJ 2103.BK; CTJ 2103.BK

Výjimečný produkt DéLonghi CTJ 2103.BK; CTJ 2103.BK od společnosti s úžasnou pověstí DéLonghi lze zakoupit právě teď za parádní cenu! Aktuálně stojí u nás 1 529 Kč.
EAN: 8004399761278
DéLonghi CTJ 2103.BK; CTJ 2103.BK
Ověřit dostupnost
Značka: DéLonghi
1 529

DéLonghi CTJ 2103.BK
Exkluzivní Delonghi CTJ 2103.BK je 2plátový topinkovač s výjimečným 3D plastovým designem s Progressive, electronic browning control. Disponuje elektronickým ovládáním se světelnou indikací: ohřev, rozmrazování, opékání a vypnutí. O pohodlí při používání je postaráno díky vysunutí pro snadnější vyjímání topinek a vyjímatelným tácem na drobky. Topinkovač Delonghi CTJ 2103.BK je postaven na protiskluzových nožičkách se kterými se nemusíte bát o vaši bezpečnost při práci.

Elegantní design

Topinkovač na první pohled zaujme exkluzivním nerezovým povrchem a barevným provedením, díky němuž se skvěle hodí do každé kuchyně. Další výhodou je pokročilé elektronické ovládání s 5 stupni opékání. Topinkovač je vybaven mřížkou na opékání, táckem na drobky a extra výsuvnou přihrádkou pro snadnější vyjmutí pečiva.

Nabízí mnoho způsobů opékání

Topinkovač nabízí oboustranné opékání, opékání pouze z jedné strany, ohřívání a rozmrazování různých druhů pečiva. Dvouplátkový topinkovač má funkci extra výsuvu, která umožňuje bez problémů vyjmout malé plátky pečiva. Součástí balení je také odnímatelná opékací mřížka, která umožňuje připravit teplé a křupavé housky, croissanty, plátky chleba nebo bagety. Spotřebič má také integrované elektronicky řízené funkce rozmrazování a ohřívání pečiva. Stisknutím tlačítka lze celý proces opékání zastavit.

Rozmrazování a ohřívání podle potřeby

Po zapnutí funkce rozmrazování se cyklus pečení prodlouží, ale zmrazené plátky chleba jsou stále rychle teplé a křupavé. Chléb se v toustovači rozmrazí a poté se začne opékat, dokud dostatečně nezhnědne. Topinkovač tak šetří drahocenný čas a umožňuje rychlou přípravu křupavé snídaně. Pokud byl chléb již opečený, ale z nějakého důvodu vychladl, jednoduše použijte funkci opětovného ohřevu. Pečivo bude ohřáté během chvilky a snídaně bude stejně chutná jako vždy.

Údržba není problém

Topinkovač De’Longhi má integrovaný vyjímatelný tácek na drobky, který zajišťuje, že je vnitřek vždy čistý. Drobky z chleba padají na tác, odkud se snadno vysypou do koše. Úklid je tak pohodlný a šetří čas. Pro větší pohodlí má topinkovač také nožičky z protiskluzového materiálu a napájecí kabel, který lze navinout do základny.