MW Computers

Creative HS-220 sluchátka USB s mikrofonem a potlačením šumu; 51EF1070AA001

Tento akční a ve slevě kus Creative HS-220 sluchátka USB s mikrofonem a potlačením šumu; 51EF1070AA001 od populárního výrobce Creative Labs můžete nakoupit zrovna dneska opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 539 Kč.
EAN: 5390660195518
Creative HS-220 sluchátka USB s mikrofonem a potlačením šumu; 51EF1070AA001

Náhlavní souprava navržená a vyvinutá, jak pro poslech hudby, tak pro vyřizování hovorů Zoom, chatů, Skypů a další on-line hovorů. Funguje hned po zapojení a poskytuje vylepšený zvuk pro libovolné použití na počítači PC nebo Mac s portem USB Type-A.

Na co se můžete těšit?

  • Náhlavní USB souprava
  • Kondenzátorový mikrofon s potlačením hluku
  • Ohebné ramínko mikrofonu
  • Instalace Plug and Play

Kondenzátorový mikrofon s potlačením hluku
Protože se jedná o komunikační headset je potřeba abyste nejen dobře slyšeli, ale abyste byli rovněž dobře slyšeni! Za tímto účelem jsou sluchátka vybavena citlivým kondenzátorovým mikrofonem s funkcí potlačení hluku, který se o to postará.

Kvalitní zvuk
Náhlavní sada HS-220 je vybavena 30mm neodymovými měniči v obou mušlích, se kterými si můžete vychutnat bohatý a detailní zvuk při všech telefonátech, poslechu hudby a dokonce i hraní her.

Pohodlná konstrukce
Sluchátka jsou lehká s pohodlnou konstrukcí, která se skládá z velkých měkce polstrovaných mušlí, které dokonale obejmou vaše uši a zajistí skvělou zvukovou izolaci. Měkkým polstrováním disponuje i čelenka, takže vás při nošení sluchátek nebude nikde nic tlačit.