MW Computers

Corsair herní sluchátka s mikrofonem HS35 – Carbon (EU); CA-9011195-EU

Tento kvalitní a žádaný produkt Corsair herní sluchátka s mikrofonem HS35 - Carbon (EU); CA-9011195-EU od top značky Corsair máte možnost najít teď téměř zdarma! Akční cena 1 502 Kč.
EAN: 840006607519
Corsair herní sluchátka s mikrofonem HS35 - Carbon (EU); CA-9011195-EU
Ověřit dostupnost
Značka: Corsair
1 502

Skvělá, designová, pohodlná a hlavně multi-platformní sluchátka, která se snadno stanou vaším miláčkem.

  • 50 mm neodymové měniče
  • plně odpojitelný mikrofon s funkcí snížení okolního hluku a s certifikátem Discord
  • jednoduché ovládání hlasitosti na mušli
  • multi-platformní kompatibilita

Dokonale čistý a hutný zvuk
Základem vynikajícího zvuku těchto sluchátek jsou vysoce kvalitní 50 mm neodymové měniče. Ty produkují ve hrách přesný, čistý a velmi reálný zvuk, díky čemuž získáte možnost přesného určování polohy vašich nepřátel.

Robustní, ale i přesto pohodlná
Sluchátka mají velké mušle, které dokonale obejmou vaše uši, skvěle odhluční hluk z okolí a prostřednictvím kterých si vychutnáte luxusní zvuk – zvuk té nejvyšší kvality. Kromě velkých a také i pohodlných mušlí oceníte i pohodlnou, širokou a měkce polstrovanou čelenku sluchátek, která dokonale padne na každou hlavu, a díky které bude i dlouhodobé nošení sluchátek velmi pohodlné.

Plně odpojitelný mikrofon
Samozřejmostí sluchátek je i citlivý mikrofon, bez kterého se při hraní her neobejdete. Po skončení hraní lze ovšem mikrofon vzít a odpojit, takže se ze sluchátek stanou běžná náhlavní sluchátka pro poslech hudby například venku, kde by vyčnívající mikrofon vypadal divně.

Kromě toho, že lze mikrofon odpojit, je další jeho silnou stránkou kvalitní přenos hlasu, snížení hluku z okolí a certifikát Discord.

Jednoduché ovládání
Ovládejte hlasitost snadno a rychle prostřednictvím otočného kolečka na jedné z mušlí. Pro rychlé ztlumení je pak k dispozici přímo speciální tlačítko.

Multi-platformová kompatibilita
Chcete sluchátka kromě hraní na PC používat i při hraní na Xbox One, PS4, mobilech anebo třeba Nintendu? Pokud ano, tak směle do toho! Corsair HS35 jsou totiž multi-platformová a jejich používání s různými druhy konzolí tak není žádný problém.