MW Computers

Corsair herní myš SABRE PRO RGB; CH-9303111-EU

Kvalitní a levný výrobek Corsair herní myš SABRE PRO RGB; CH-9303111-EU od oblíbené značky se zárukou kvality Corsair máte možnost nakoupit právě teď u nás ve slevě! Produkt koupíte teď u nás za 1 647 Kč.
EAN: 840006629146
Corsair herní myš SABRE PRO RGB; CH-9303111-EU
Ověřit dostupnost
Značka: Corsair
1 647

Herní myš CORSAIR SABRE PRO RGB byla navržena a testována profesionály v oblasti esportu. Díky svému provedení a super výkonnosti zaručí plynulé pohyby, okamžitou registraci každého kliknutí a ničím nerušené pohodlné hraní. Zkrátka nástroj, se kterým přehrajete každého konkurenta.

  • Flexibilní kabel snižující odpor
  • Dynamické RGB podsvícení ve dvou zónách
  • OMRON přepínače s životností až 50 mil. Kliknutí
  • Snímač PixArt PMW3392
  • Přepínatelné rozlišení tlačítkem v 5 úrovních (možnost nastavení)
  • Technologie Hyper-Processing CORSAIR AXON
  • Podpisový proužek
  • Velmi nízká hmotnost – 74 gramů

Precizní optický senzor
Optický senzor PixArt PMW3392 vám poskytne rozlišení až 18 000 DPI, 450 IPS, 50G. Užijte si bezkonkurenční přesnost všech pohybů. To je přesně to, co potřebujete k vítězství. K dispozici vám bude i 5 přednastavených hodnot a snadné přepínání za běhu pomocí tlačítek. LED indikace pak zabrání náhodným změnám.

Corsair Champion Series
Výrobky Corsair Champion Series jsou testovány špičkovými profesionály v oblasti esportu – Tomu odpovídá i jejich bezchybné provedení.

Myš CORSAIR SABRE PRO RGB je díky technologii Hyper-processing CORSAIR AXON super výkonná. Vyvedena je v pohodlném ergonomickém tvaru, který je vhodný pro různé styly úchopu. Váží pouhých 74 gramů, ale přesto je dostatečně robustní, aby s vámi držela krok i těch nejdelších zápasech.

Snadný pohyb
Extrémně lehký a flexibilní kabel skvěle snižuje odpor, zatímco podložky vyrobené z PTFE materiálu zajišťují hladké klouzání a superrychlé pohyby. Podložky jsou navíc snadno vyměnitelné.

RGB osvětlení
Dynamické RGB podsvícení ve dvou zónách doladí hraní k dokonalosti. Vyberte si z přednastavených světelných efektů nebo si vytvořte vlastní, přes software iCUE, s téměř neomezenými možnosti přizpůsobení.

Programovatelná tlačítka
Přesunutí řady příkazů z klávesnice na herní myš dramaticky vylepšuje herní účinnost, a i to je důvod proč je tato herní myš vybavena 6 programovatelnými tlačítky, díky kterým snadno přemapujete tlačítka a nastavíte vlastní makra. K veškeré úpravě slouží software Corsair iCUE.

Další produkty od výrobce Corsair