MW Computers

Corsair herní myš SABRE PRO; CH-9303101-EU

Kvalitní a levný kousek Corsair herní myš SABRE PRO; CH-9303101-EU od společnosti s předním postavením na trhu Corsair pořídíte právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 400 Kč. EAN: 840006629108
Corsair herní myš SABRE PRO; CH-9303101-EU
Do obchodu »
Značka: Corsair
1 400
Popis produktu

Herní myš CORSAIR SABRE PRO byla navržena a testována profesionály v oblasti esportu. Díky svému provedení a super výkonnosti zaručí plynulé pohyby, okamžitou registraci každého kliknutí a ničím nerušené pohodlné hraní. Zkrátka nástroj, se kterým přehrajete každého konkurenta.

  • Flexibilní kabel snižující odpor
  • OMRON přepínače s životností až 50 mil. Kliknutí
  • Snímač PixArt PMW3392
  • Přepínatelné rozlišení tlačítkem v 5 úrovních (možnost nastavení)
  • Technologie Hyper-Processing CORSAIR AXON
  • Podpisový proužek
  • Velmi nízká hmotnost – 69 gramů

Precizní optický senzor
Optický senzor PixArt PMW3392 vám poskytne rozlišení až 18 000 DPI, 450 IPS, 50G. Užijte si bezkonkurenční přesnost všech pohybů. To je přesně to, co potřebujete k vítězství. K dispozici vám bude i 5 přednastavených hodnot a snadné přepínání za běhu pomocí tlačítek. LED indikace pak zabrání náhodným změnám.

Corsair Champion Series
Výrobky Corsair Champion Series jsou testovány špičkovými profesionály v oblasti esportu – Tomu odpovídá i jejich bezchybné provedení.

Myš CORSAIR SABRE PRO je díky technologii Hyper-processing CORSAIR AXON super výkonná. Vyvedena je v pohodlném ergonomickém tvaru, který je vhodný pro různé styly úchopu. Váží pouhých 69 gramů, ale přesto je dostatečně robustní, aby s vámi držela krok i těch nejdelších zápasech.

Snadný pohyb
Extrémně lehký a flexibilní kabel skvěle snižuje odpor, zatímco podložky vyrobené z PTFE materiálu zajišťují hladké klouzání a superrychlé pohyby. Podložky jsou navíc snadno vyměnitelné.

Programovatelná tlačítka
Přesunutí řady příkazů z klávesnice na herní myš dramaticky vylepšuje herní účinnost, a i to je důvod proč je tato herní myš vybavena 6 programovatelnými tlačítky, díky kterým snadno přemapujete tlačítka a nastavíte vlastní makra. K veškeré úpravě slouží software Corsair iCUE.