MW Computers

Concept Tyčový mixér 1500 W s chopperem TM5520; tm5520

Velmi prodávaný produkt Concept Tyčový mixér 1500 W s chopperem TM5520; tm5520 od známého dodavatele Concept jednoduše seženete právě nyní za extra cenu. Cena již od 1 399 Kč.
EAN: 8595631020364
Concept Tyčový mixér 1500 W s chopperem TM5520; tm5520
Ověřit dostupnost
Značka: Concept
1 399

Tyčový mixér 1500 W s chopperem Concept TM5520

EXTRA výkon

Flexibilní spirálový kabel

Chopper

Mimořádně výkonný a všestranný pomocník

Mixuje, šlehá, míchá, seká a drtí. Tyčový mixér Concept TM5520 zvládne vše. S vysoce výkonným 1500 W motorem patří mezi nejsilnější tyčové mixéry na trhu. Nic ho nezastaví a s lehkostí si poradí i s nejtvrdšími surovinami, jako jsou ořechy, mražené potraviny nebo led. Ulehčete si život v kuchyni s tyčovým mixérem, který vám bude vždy při ruce.

Perfektně padne do ruky

Tyčový mixér TM5520 můžete pohodlně ovládat jednou rukou. Designově podsvícená tlačítka nabízí volbu ze dvou režimů s možností plynulého nastavení rychlosti. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se mixér dobře drží. Velmi jednoduchá je i výměna příslušenství pomocí jednoho tlačítka. Všechny součásti mixéru, které přicházejí do kontaktu se surovinami, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Jednotlivé nádoby a sekací nože můžete umývat v myčce nádobí.

Flexibilní spirálovitý kabel pro komfortnější obsluhu

Mixér disponuje přívodním spirálovitým kabelem, který vám nebude při práci nikde překážet. V případě potřeby se lehce natáhne, takže vám poskytne dostatek prostoru, a poté se opět zkroutí do původního tvaru.

Chopper rozdrtí ořechy i led

Chcete mít cibulku nakrájenou najemno bez námahy a slz? Nebo potřebujete nasekat ořechy do oblíbeného dezertu? Nechte to na chopperu, který vám urychlí a usnadní vaše přípravy v kuchyni. Během okamžiku naseká zeleninu, ovoce, bylinky, sýry, maso, ořechy nebo nadrtí led do vašeho nápoje.

Tyčový mixér – mixuje horké i studené

Tyčový nástavec se 4 nerezovými noži se postará o jemnou konzistenci vašich omáček, krémových polévek, domácí majonézy nebo dětských příkrmů. Můžete s ním mixovat horké pokrmy přímo v hrnci a poté je za tepla rovnou servírovat.

Šlehač, se kterým připravíte nadýchanou šlehačku i skvěle zpracovaná těsta

Šlehací metla zvládne přípravu domácí šlehačky, sněhu z bílků, pomazánek a lehkých krémů a těst např. na palačinky, vafle nebo piškotové dezerty.

Technické parametry:

 • EXTRA příkon: 1500 W
 • Počet režimů: 2 (normal + turbo) s možností regulace otáček
 • Podsvícená tlačítka
 • Plastové pouzdro s přední zdobenou nerezovou deskou
 • Snadná montáž demontáž jedním kliknutím
 • Silné a odolné ostré čepele z nerezové oceli se 4 noži
 • Flexibilní spirálový kabel pro komfortní obsluhu

Příslušenství:

 • Chopper (600 ml)
 • Tyčový nástavec se 4 noži
 • Šlehací metla
 • Šlehací nádoba s víkem