MW Computers

Concept robotický vysavač s mopem 2v1 REAL FORCE Laser 3D VR3400; vr3400

Kvalitní produkt Concept robotický vysavač s mopem 2v1 REAL FORCE Laser 3D VR3400; vr3400 od oblíbené značky se zárukou kvality Concept jednoduše získáte v naší online nabídce se slevou! Ve skvělé akci za 9 999 Kč.
EAN: 8595631061862
Concept robotický vysavač s mopem 2v1 REAL FORCE Laser 3D VR3400; vr3400
Ověřit dostupnost
Značka: Concept
9 999

Robotický vysavač s mopem 2v1 Laser 3D Concept VR3400 Real Force

3D technologie

Vysává a vytírá

Automatická detekce
koberců

Garance 60 dní vrácení peněz

Nákupem tohoto vysavače do 30. června 2024 získáváte šanci otestovat si ho v pohodlí vašeho domova, a to po dobu až 60 dní. Nabízíme vám čas na jeho důkladné vyzkoušení, abyste zjistili, zda splňuje vaše očekávání. V opačném případě, pokud s vysavačem nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ho do 60 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze.

Chcete akci využít? Zaregistrujte se do 14 dnů od nákupu vysavače na našich stránkách „Chytře vymyšlené výhody“.

Rozpozná bačkory, ponožky i hračky na podlaze

Díky špičkové 3D technologii s trojrozměrným rozpoznáváním předmětů už nemusíte kontrolovat podlahy před samotným úklidem. Robot dokáže v reálném čase rozpoznat i drobné předměty (od výšky 2 cm), a tomu přizpůsobí trasu úklidu. Už se vám nestane, že se během úklidu zasekne díky zapomenuté ponožce, namotá vám záclonu nebo rozlije misku s vodou vašeho chlupatého mazlíčka. Rozpozná většinu věcí, které se mohou v běžné domácnosti na zemi nacházet – bačkory, ponožky, zvířecí misky, hračky, balíček kapesníčků, knížky, oblečení, deky nebo i záclony a závěsy, které se dotýkají země.

V čem se liší robotický vysavač s 3D technologií od ostatních robotů s laserovou navigací?

Robotický vysavač s mopem 3D Concept VR3400 se orientuje pomocí vyspělé Laser Inside Navigation Technology s trojrozměrným rozpoznáním předmětů Triple Laser Beam 3D Scan. V čem se tato technologie liší od standardní laserové navigace? Jednoznačně v detekci předmětů. Přesvědčit se můžete na videu níže.

Chcete se dozvědět o 3D technologii více? Přečtěte si náš článek „3D VisiOne technologie a její výhody“.

Nejefektivnější způsob vytírání Y-wash

Robotický vysavač Concept VR3400 dokáže vysávat a vytírat najednou. Stačí nasadit zásobník 2v1 společně s mopovacím modulem a robot se rázem postará o suchý i mokrý úklid. Elektronicky řízené dávkování vody s inovovaným způsobem vytírání Y-wash dokáží odstranit i zaschlé nečistoty. Robot se pohybuje v „Y“ trajektorii, během které každý kousek podlahy projede opakovaně a díky tomu dosahuje účinnějšího úklidu. Mopovací modul je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

Pokročilá laserová navigace Triple Laser Beam 3D

Robotický vysavač 3D Concept VR3400 využívá vyspělou laserovou navigaci Triple Laser Beam 3D Scan, která v sobě kombinuje hlavní výhody laserové a kamerové technologie. Kameru nahrazují tři laserové senzory, které dosahují velice přesného zmapování veškerých prostor včetně trojrozměrného rozpoznání předmětů.

Chrání vaše soukromí

S robotickým vysavačem 3D Concept VR3400 bude váš domov v naprostém bezpečí. Díky laserovým senzorům nemusíte mít strach ze ztráty soukromí nebo zneužití citlivých informací, které bývá spojené s robotickými vysavači s kamerovým systémem. Spojení kamery a internetového připojení může být zneužito třetími osobami, které pak mohou v reálném čase sledovat vše, co se u vás v domácnosti děje. 3D robot VR3400 vaše soukromí ochrání.

Během mopování se kobercům vyhne

Během mopování robot díky speciálním čidlům včas detekuje koberec, zastaví se před ním a objede ho. Tím vám ušetří spousty času s ručním nastavováním zakázaných zón.

Dokáže uložit až 5 map, takže si poradí i s vícepatrovou domácností

Robotický vysavač VR3400 je vhodný i pro vícepatrovou domácnost. Každé podlaží nechte zmapovat zvlášť a v aplikaci si je pojmenujte. Tímto způsobem můžete uložit mapy až pro 5 pater. Pokud chcete uklízet v jiném podlaží, než ve kterém se robot nachází, jednoduše ho přeneste, v aplikaci zvolte správnou mapu a spusťte. Výhodou tedy je, že robot si s úklidem poradí, aniž byste museli kupovat další dobíjecí stanici.

Poradí si s každým povrchem

Robotický vysavač VR3400 je vybaven univerzálním rotačním kartáčem, který je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodný na úklid všech typů podlah včetně koberců. Dva boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

Maximální výkon na kobercích

Robot VR3400 je vybaven funkcí Carpet turbo, která se aktivuje v okamžiku, kdy vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum pro zajištění opravdu efektivního úklidu. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu. Funkce Carpet turbo je aktivní pouze v případě nasazeného prachového zásobníku.

Výkonný BLDC motor se sací silou 4000 Pa

Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 4000 Pa.

Úklid vždy dokončí

Robotický vysavač 3D VR3400 si najde své místo jak v menších bytech, tak i v prostorných domech. Nezalekne se velikosti žádné plochy a naplánovaný úklid pokaždé dokončí. Disponuje kvalitní vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterií, díky které zvládne uklízet až 300 minut na jedno nabití. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice, kde se dobije, a poté pokračuje v úklidu tam, kde přestal.

Rozpozná místnosti a uklidí přesně podle plánu

S funkcí RoomPlan 3.0 dokáže 3D robotický vysavač VR3400 rozpoznat jednotlivé místnosti, čímž vám ušetří plno času i práce s úpravou mapy. Na vás je si jednotlivé místnosti pouze pojmenovat, abyste se v mapě lépe orientovali. Usnadní vám to následné plánování úklidu, který si můžete nastavit pro každou místnost zvlášť. Současně můžete vyznačit zakázané zóny nebo virtuální zdi, kam robot nesmí. O víc se starat nemusíte, robot se v nastavený čas spustí a uklidí přesně podle plánu.

Ovládání hlasem

3D robotický vysavač Concept VR3400 podporuje ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Home. Můžete ho tedy zapojit do své chytré domácnosti a ovládat hlasovými povely.

Ovládání přes mobilní aplikaci Concept Home

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a v reálném čase sledovat jeho trasu. Aplikace Concept Home je v češtině a zdarma dostupná jak pro iPhone, tak i pro Android. Stahujte zde: App Store, Google Play.

Mluví česky

Rádi byste si koupili robotický vysavač, ale máte strach, že mu nebudete rozumět? S robotickým vysavačem Concept VR3400 se to nestane. Tento skvělý pomocník pro každodenní úklid mluví hned v 5 jazycích: česky, slovensky, anglicky, polsky a maďarsky. U českého jazyka si můžete navíc zvolit z mužského i ženského hlasu, ostatní jazykové mutace jsou pouze mužské.

SMART specialista na robotické vysavače

Koupili jste si nový robotický vysavač a nevíte si rady s jeho obsluhou? Nebo už robota vlastníte a potřebujete jen s něčím poradit? Obraťte se na našeho SMART specialistu smart@my-concept.cz, který vám rád poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně robotických vysavačů Concept.

Technické parametry:

 • Triple Laser Beam 3D Scan – detekce malých překážek (od výšky 2 cm)
 • Automatická detekce koberce při vytírání
 • 2v1: VYSÁVÁ a VYTÍRÁ
 • BLDC motor
 • TOF senzor
 • CARPET turbo
 • Sací síla 4000 Pa
 • Li-Ion baterie 5200 mAh – 300 minut vysávání
 • Aplikace Concept Home v ČEŠTINĚ
 • Jazykové rozhraní: CZ, SK, EN, DE, HU, PL
 • Internetové připojení: WiFi, datové připojení
 • Kompatibilita: iOS 9.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšší
 • Verze firmwaru: 1.1.11
 • ROBOT MLUVÍ ČESKY (+ SK, EN, PL, HU)
 • Ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
 • ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností
 • Úklid vícepatrových domácností
 • Automatické pokračování v úklidu
 • Y-WASH VYTÍRÁNÍ – elektronicky řízené
 • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13 (zachytí až 99,9 % částic, vč. prachu, bakterií, virů, roztočů a alergenů)
 • Plánování úklidu
 • Hlučnost: ≤75 dB
 • Doba nabíjení: 5 hodin
 • Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
 • Kapacita zásobníku 2v1: 300 ml (na prach)/250 ml (na vodu)

Příslušenství:

 • 1x univerzální rotační kartáč
 • 4x boční kartáček
 • 1x mopovací nástavec
 • 2x mopovací textilie
 • 2x HEPA filtr 13
 • 2x pěnový filtr
 • 1x čisticí kartáček
 • 1x dálkový ovladač