MW Computers

Concept CE3541; CE3541

Tento velmi žádaný produkt Concept CE3541; CE3541 od skvělé a známé značky Concept jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní levně. Ceny od 359 Kč.
EAN: 8595631012338
Concept CE3541; CE3541
Ověřit dostupnost
Značka: Concept
359

Concept CE3541
Čerstvě vymačkaná šťáva k dobré snídani? Pokud patříte mezi milovníky citrusových šťáv, lis na citrusy vám nesmí chybět ve vaší domácnosti. K dispozici má 2 lisovací kužely, které si můžete vybrat podle velikosti citrusu. Stačí na lisovací kužel nasadit polovinu citrusového plodu a zatlačit směrem dolů. Lis se tak automaticky spustí. Můžete jej plně rozebrat a vložit do myčky nádobí.

Hlavní vlastnosti lisu na citrusy

  • Lis má k dispozici 2 lisovací kužely
  • Snadné a rychlé odšťavnění citrusových plodů
  • Stačí na lisovací kužel nasadit polovinu citrusového plodu a zatlačit směrem dolů
  • Lis se tlakem automaticky spustí
  • Plastový plášť má vysokou odolnost
  • Velmi nízká hmotnost
  • Sítko efektivně oddělí pecky a dužinu od šťávy

Snadné a rychlé odšťavnění citrusových plodů

Patříte mezi milovníky čerstvé šťávy plné vitamínů? Lis na citrusy vám pomůže odšťavnit citrusy snadno a rychle. Jednoduše stačí na lisovací kužel nasadit polovinu citrusového plodu a zatlačit směrem dolů. Stiskem lisovacího kužele se lis automaticky zapne.

Lis na citrusy nabízí 2 velikosti lisovacích kuželů

Součástí balení lisu na citrusy jsou 2 lisovací kužely, které si můžete vybrat podle daného typu citrusu. Menší je skvělý na odšťavňování limetek či mandarinek. Větší lis můžete využít pro odšťavnění citrónů, pomerančů i grepu.

Kvalitní zpracování

Lis na citrusy je vyroben z kvalitního materiálu, který zajistí dlouhou životnost přístroje. Plastový plášť má vysokou odolnost, lis je pak velmi lehký. Součástí je také sítko, které efektivně oddělí pecky a dužinu od šťávy. Součástí lisu jsou také protiskluzové nožičky, které zamezí jakémukoliv pohybu během provozu.