MW Computers

Canon i-SENSYS/LBP325x/Tisk/Laser/A4/LAN/USB; 3515C004AA

Velmi žádaný produkt Canon i-SENSYS/LBP325x/Tisk/Laser/A4/LAN/USB; 3515C004AA značky Canon pohodlně dostanete v naší internetové nabídce pořád výhodně. Akční cena již od 12 400 Kč.
EAN: 4549292133851
Canon i-SENSYS/LBP325x/Tisk/Laser/A4/LAN/USB; 3515C004AA
Ověřit dostupnost
Značka: Canon
12 400

Černobílá laserová tiskárna Canon i-SENSYS LBP325x se stane ideálním řešením pro kvalitní výstup ve středních či větších firmách s možností vysoké rychlosti tisku už 43 stránek/min. Podporuje služby Google Cloud Print a Canon PRINT Business a oboustranný tisk. Tiskárna poskytuje výjimečnou svobodu libovolné akce díky širokému výběru možností tisku ze síťového rozhraní.

Výhody této tiskárny

  • Vysoká rychlost tisku
  • Podpora síťového rozhraní
  • Canon PRINT
  • 3 volitelné zásobníky papíru
  • Vysokorychlostní připojení USB 2.0
  • Oboustranný tisk

Vysoká rychlost tisku
Tiskárna se zásobníky na 550 listů papíru a víceúčelovým zásobníkem s kapacitou 100 listů zabraňuje zbytečným prostojům. Originální tonerové kazety zaručují vysoce kvalitní tisk při rychlosti až 43 černobílých stránek A4 za minutu. Práce tiskárny bude tak zároveň i ekonomická.

Podpora síťového rozhraní
Díky přehlednému pětiřádkovému displeji LCD bude obsluha tiskárny rychlá, přehledná a jednoduchá. Přímo z tiskárny lze využívat soubory na cloudových službách Google Cloud Print. Zabudované rozhraní Gigabit Ethernet umožňuje snadné sdílení tiskárny s celou skupinou uživatelů. Nemusíte ani sedět u počítače. Tiskárna si rozumí s celou řadou používaných komunikačních technik, abyste připravené dokumenty vytiskli i ze smartphonů nebo tabletu.

Podporované služby
Tisk se stane snadný díky aplikaci Canon PRINT, která umožňuje přímý tisk, ušetří až polovinu času při organizování dokumentů, nastaví bezproblémově tiskárnu do bezdrátové sítě.

Oboustranný tisk a vysoká produktivita
Tiskárna je vybavena funkcemi, které snižují spotřebu energie a šetří čas. Spotřebu papíru můžete snížit až o 50% díky oboustrannému tisku. Podporuje papíry různých formátů a typů od klasického formátu papíru A4 přes obálky, štítky a fotopapír, získáte tak vysoce kvalitní výtisky.