MW Computers

Candy CMXG 20 DR; CMXG 20 DR

Zcela unikátní produkt Candy CMXG 20 DR; CMXG 20 DR od naší známé značky Candy lze získat v naší aktuální nabídce za akční cenu! Akční ceny od 2 173 Kč.
EAN: 8016361919129
Candy CMXG 20 DR; CMXG 20 DR
Ověřit dostupnost
Značka: Candy
2 173

Mikrovlnná trouba Candy CMXG20DR
Nedílnou součástí každé kuchyně by mělo být její spolehlivé a účinné příslušenství. Bezpochyby tam nesmí chybět ani mikrovlnná trouba Candy CMXG20DR, díky které si ohřejete během pár chvil úplně cokoli. Jistě vám tak přijde vhod tato mikrovlnná trouba Candy chlubící se grilem, solidním výkonem a povedeným moderním designem. Vítaným bonusem je speciální program pro dětské jídlo a sterilizaci lahviček nebo program pro zdravé vaření.

Rozmrazování
Ani rozmrazování není pro mikrovlnnou troubu Candy CMXG20DR žádný problém. Stačí nastavit hmotnost potravin a pak jen počkat. Výsledek bude dokonalý.

Rychlý ohřev
Každým stisknutím samostatného tlačítka Start Express získáte 30 sekund ohřevu s maximálním výkonem.

Dětská pojistka
Funkce dětského zámku zabraňuje nechtěnému použití trouby zejména dětmi.

Pět úrovní výkonu
Mikrovlnná trouba Candy CMXG20DR nabízí celkem pět úrovní výkonu, díky kterým získáte plnou kontrolu nad přípravou pokrmů.

Úsporné funkce
Zájem značky Candy o úsporu energie je doslova protkaný návrhem každého spotřebiče. Nová funkce ECO šetří energii v pohotovostním režimu a vypíná všechny LED diody.

Program pro dětské jídlo
Rodiče jistě ocení speciální program určený pro dětské jídlo a sterilizaci lahviček nebo variantu zdravého vaření.

Výbava na vysoké úrovni
V první řadě vás jistě potěší výkon 700 W rozdělený do 5 úrovní a dostatečný objem 20 litrů. Jednoduché ovládání je zajištěno pomocí tlačítek, otočného voliče a přehledného digitálního displeje. Šikovná technologie Cooking Surround se postará o rovnoměrné vaření pokrmu a jistě oceníte i funkci Eco, která v případě nečinnosti vypne displej a šetří energii.

Chytré funkce
Vaření nikdy nebylo jednodušší především díky nové mobilní aplikaci Candy CookinApp. Poskytuje až 40 vyhrazených programů vaření. Kromě toho Vám aplikace Simply-Fi pomůže během celého vašeho vaření. Můžete si vybrat z různých receptů. Nechat si poradit a získat tipy na údržbu. Troubu není nutné mít připojenou na WiFi. Recepty, rady a tipy jsou dostupné po stažení v aplikaci Simply Fi (pro iOS a Android).