MW Computers

Candy CDIN 2D620PB/E; CDIN 2D620PB

Akční a ve slevě produkt Candy CDIN 2D620PB/E; CDIN 2D620PB od skvělé značky Candy jde pořídit v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Výhodně za skvělou cenu 9 479 Kč.
EAN: 8016361984097
Candy CDIN 2D620PB/E; CDIN 2D620PB
Ověřit dostupnost
Značka: Candy
9 479
Popis produktu

Candy CDIN 2D620PB/E
Vestavná myčka z inovativní řady Candy Brava představuje všechno, co od myčky na nádobí očekáváte, a mnohem víc. Vejde se do ní až 16 jídelních sad, které budou dokonale umyté a vysušené už za 39 minut. Myčka je vybavená řadou chytrých funkcí a doplňků, které vám zjednoduší život. Pro její ovládání můžete využít hlasové pokyny i praktickou aplikaci ve vašem mobilním telefonu.

Zajistí dokonalé výsledky za kratší čas
Myčka Candy Brava šetří váš čas i peníze. Pyšní se nejrychlejším Wash&Dry cyklem v energetické třídě A. Už za 39 minut je vaše nádobí dokonale umyté a suché. Skvělých výsledků v nevídaně krátkém čase dosahuje díky exkluzivnímu vysokotlakému systému. Pro mytí lehce ušpiněného nádobí oceníte úsporný program, který trvá pouhých 24 minut a používá vodu o teplotě 50 °C.

Umyje až 176 kusů najednou
Hledáte myčku, která pojme všechno nádobí z rodinné oslavy či večírku s přáteli? Do prostorných košů se vejde úctyhodných 176 kusů nádobí. Najednou umyjete až 16 jídelních sad v celkovém objemu 20 litrů. Nebojte se přidat do myčky nádobí ani po zahájení cyklu. Výsledek mytí tím nebude nijak narušen.

Poradí si i s velkým nádobím
Každý kus nádobí má v myčce své místo. Do speciálních držáků se vejdou talíře všech velikostí až do průměru 34,5 cm. Pro uložení příborů a kuchyňských nožů je určena vyjímatelná zásuvka. Extra velký spodní koš bez problémů pojme i velké kusy, jako jsou hrnce a pekáče. Vylepšené modré podpěry v horním koši s nastavitelnou výškou pomáhají udržovat vložené nádobí v optimální pozici, a navíc rozšiřují kapacitu myčky.

Poslechne vaše rozkazy
Díky pětimístnému textovému displeji, který mluví více než 20 jazyky, budete mít vždy přehled o aktuálním nastavení. Ovládání myčky je snadné a intuitivní. Kromě pohodlných dotykových tlačítek na horní hraně dvířek ji můžete ovládat také hlasovými pokyny. Nezdráhejte se na svou myčku promluvit, mytí nádobí bude ještě jednodušší než dřív. Vybrat si můžete z 9 mycích programů.

Spojí se s vaším telefonem
Značka Candy jde však v technologických inovacích ještě dál. Díky integrovanému Wi-Fi a Bluetoothu budete mít možnost kontroly i pomocí vašeho smartphonu. Stáhněte si aplikaci Simply-Fi a mějte přehled o spotřebě vody a energie i stavu mycích prostředků. Najdete v ní také podporu pro případ technických potíží.

Účinně filtruje vodu
Vysokou úroveň hygieny zajišťuje patentovaný trojitý samočisticí nerezový filtr Candy s vnitřním mikrofiltrem. Ve všech fázích mytí je tak voda čistá a díky tomu je dokonale čisté i vaše nádobí. Do vnitřního prostoru myčky vodu přivádějí výkonné trysky na horní i spodní ploše, které se postarají o skvělé výsledky.

Zjednoduší vám údržbu
Životnost myčky prodlužuje systém automatické údržby. Funkce Kontrolní cyklus a Naprogramovaná údržba důkladně prověří, že vše funguje, jak má. Pokud je vaší prioritou úspora energie, jistě vás potěší, že tento model spadá do energetické třídy A++.

vestavná myčka na nádobí • kapacita na 16 jídelních sad • šířka 60 cm • energetická třída A++ • max. hlučnost 43 dB • stojan na příbory • 5místný displej • 9 programů • odložený start • hlasové ovládání Talking Candy • aplikace pro smartphone Simply-Fi • Wi-Fi a Bluetooth připojení