MW Computers

C-TECH Nemesis V2 GHS-14G, černá/zelená; GHS-14G

Tento diskontní výrobek C-TECH Nemesis V2 GHS-14G, černá/zelená; GHS-14G od našeho předního výrobce C-Tech lze nakoupit právě zde trvale výhodně. Cena již od 279 Kč.
EAN: 8594125008888
C-TECH Nemesis V2 GHS-14G
Ověřit dostupnost
Značka: C-Tech
279

Jste nadšení hráči počítačových her či milovníci multimédií a přemýšlíte o dostupných sluchátkách, které vám audio zážitek ještě více umocní? C-TECH NEMESIS V2 jsou moderní herní sluchátka s mikrofonem vycházející ze svého velmi populárního předchůdce. Oproti původní verzi byla vylepšena ergonomie, design i použité materiály. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností. Uzavřená konstrukce sluchátek dokonale izoluje od okolního rušení.

Polstrovaný kožený týlní most a možnost nastavení jeho šířky společně s měkkýmí náušníky zaručují pohodlí i při velmi dlouhém používání. Specialitou těchto sluchátek je velmi chytře vyřešené ovládání hlasitosti, které se nachází vzadu přímo na mušli sluchátek. Odpadá tak starost o to nahmatat na dlouhém kabelu ovládání hlasitosti, takhle vždy s jistototou okamžitě ovládání hlasitosti naleznete. Nechte se omámit realistickým zvukem během hraní online stříleček či RPG her.