MW Computers

C-TECH ANTHEA, 320x270x4mm, obšité okraje, herní podložka pod myš; GMP-01

Zajímavý kus C-TECH ANTHEA, 320x270x4mm, obšité okraje, herní podložka pod myš; GMP-01 od společnosti s předním postavením na trhu C-Tech máte možnost získat u nás nyní téměř zdarma! Nyní za 139 Kč.
EAN: 8594125007195
C-TECH ANTHEA
Ověřit dostupnost
Značka: C-Tech
139

Herní podložka C-TECH ANTHEA
Kvalitní podložka pod myš C-TECH ANTHEA je ideálním společníkem pro práci i herní nasazení. Každému hráči poskytne maximální přesnost, vynikající uživatelský komfort a zajistí náskok před soupeři.

Povrch s pokročilou technologií
Jedná se o podložku s technologií 3D textilie s vysokou hustotou a texturou, která garantuje maximální přesnost snímání pohybu jak pro optické, tak laserové myši. Tato pokročilá technologie hravě překonává svými vlastnostmi běžně používané podložky pod myš.

Maximální stabilita
Vysokou stabilitu zajistí navíc speciální protiskluzová úprava spodní strany, díky které podložka nemá šanci se pohnout. Již se vám nemůže stát, že v zápalu boje se pohne podložka zrovna, když jste přesně zamířili.

Vysoká odolnost
C-TECH ANTHEA snese i tu největší zátěž za všech okolností a je skvělou volbou pro náročné hráče. Obšité okraje garantují velmi dlouho životnost a nehrozí třepení okrajů.