MW Computers

BenQ W2700 ; 9H.JKC77.37E

Oblíbený a kvalitní kousek BenQ W2700 ; 9H.JKC77.37E od společnosti s předním postavením na trhu BenQ máte možnost dostat teď za nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 43 677 Kč. EAN: 4718755076343
BenQ W2700 ; 9H.JKC77.37E
Do obchodu »
Značka: BenQ
43 677
Popis produktu

DLP Proj.BenQ W2700

Reprodukce mimořádně širokého rozsahu barev DCI-P3 CinematicColor a skutečného rozlišení True 4K HDR
4K HDR projektor BenQ CinePrime W2700 s technologií CinematicColor™ umocňuje filmový zážitek ve vaší malé audiovizuální místnosti nebo obývacím pokoji. Model W2700 podporující průmyslový standard mimořádně širokého barevného prostoru DCI-P3 a přinášející skutečné jemné rozlišení 4K nabízí nejvyšší úroveň přesnosti obrazu, která uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších filmových fanoušků.

Vynikající kvalita obrazu
4K UHD se skutečnými 8,3 milionu dokonalých pixelů
W2700 nabízející 4K UHD rozlišení 3840 × 2160 s 8,3 milionu různých pixelů pro každý snímek využívá revoluční DLP technologii s jedním 0,47” DMD čipem, jež umožňuje minimalizovat elegantní a kompaktní profil projektoru, který se tak vyznačuje moderním designem. Zásluhou čtyřnásobného rozlišení oproti Full HD 1080p snižuje rozlišení 4K UHD rozmazání pixelů a zaručuje úžasnou ostrost a maximální jemnost všech detailů.

Vysoce přesné pole celoskleněných čoček s 10 prvky a 8 skupinami optimalizované pro rozlišení 4K
Pole objektivů se super vysokým rozlišením a 10 prvky je rozděleno do osmi skupin pomocí soustavy kovových válců a komor a výrazně předčí technologii projektorů s rozlišením 1080p díky lepšímu průniku světla pro dlouhodobou intenzitu 4K s úžasným barevným výkonem, čistotou a ostrostí po celém projekčním plátně.

Přesné barvy a integrita obrazu
Díky DLP technologii s jedním čipem DMD, která zabraňuje problémům souvisejícím se zarovnáváním více panelů, zaručuje W2700 dokonalou integritu obrazu a přesnost barev. W2700 nabízí mimořádně čistý obraz ostrý jako břitva a přesné barvy bez artefaktů, jako je například rozmazávání, stínování a rušivé vzory.

Bezchybná optika pro vynikající kvalitu obrazu
4K optický systém BenQ používá pouze nejkvalitnější komponenty pro skvělý průchod světla a dokonalý realistický obraz. Vlastní objektiv s nízkým rozptylem minimalizuje chromatickou aberaci, takže si můžete užívat oblíbený 4K UHD obsah se skvělou čistotou.

Hyper realistická kvalita obrazu díky technologii HDR-PRO™
HDR-PRO™ představuje exkluzivní technologii HDR od společnosti BenQ optimalizovanou pro projektory. Podporuje oba formáty HDR10 i HLG a využívá exkluzivní technologie Auto HDR Color Rendition a Cinema-Optimized od společnosti BenQ, které přináší vyšší jas, větší rozsah kontrastu a optimalizaci obrazu v jednom kroku. Výsledkem je vyniknutí každého detailu ve 4K video obsahu a dosažení vynikajícího filmového zážitku.

Podpora formátů HDR10 a HLG
Technologie HDR-PRO™ společnosti BenQ podporuje formáty HDR10 a HLG (Hybrid Log-Gamma), jež nabízí úžasný obraz bez ohledu na to, zda sledujete film na disku Blu-ray, streamovaný obsah nebo sportovní utkání na oblíbených platformách. * HLG je standard pro vysoký dynamický rozsah (HDR), který byl vytvořen ve spolupráci společností BBC a NHK a který je podporován video službami, jako jsou BBC iPlayer, DirecTV, Freeview Play a YouTube.

Auto HDR Natural Color Rendition pro maximálně věrné barvy
Na rozdíl od jiných HDR projektorů s neoptimální barevnou teplotou a přesycenou zelenou a červenou dává technologie BenQ Auto HDR Natural Color Rendition vyniknout úchvatnému 4K HDR obrazu s dokonale věrnými barvami automaticky vyladěnými tak, aby odrážely přirozenost.

Výkon HDR optimalizovaný pro kino zachovává naprostou ostrost tmavých detailů
Zatímco ostatní HDR projektory mohou ztratit detaily a zobrazovat nesprávné odstíny šedé, BenQ nabízí technologii HDR optimalizovanou pro kino za účelem dokonalého vyvážení sytosti barev a bohaté barevné škály tak, aby byla zachována naprostá ostrost tmavých detailů.

Dynamická technologie černé a aktivní clona
Aktivní clona reguluje množství světla procházejícího skrz optický systém za účelem dosažení ideálního kontrastu. Technologie Dynamic Black™ analyzuje úroveň jasu scény a podle toho optimalizuje světelný výkon a kontrast. Odkrýváním jemných detailů v temných stínech a zamezením ztráty jasných scén poskytuje projektor W2700 působivý kontrast zaručující skutečnou černou a také úžasnou hloubku, detaily a čistotu obrazu.

CinematicColor™ pro barvy podle záměru režiséra
Technologie CinematicColor™ používá optimální barvy, aby vám přinesla přesnou a vylepšenou projekci. Mimořádně široký barevný prostor DCI-P3 technologie CinematicColor (pokrývající mnohem širší viditelné spektrum než Rec.709), vysoký nativní ANSI kontrastní poměr a kalibrace obrazu certifikovaná podle ISFccc zajišťují neuvěřitelný vizuální výkon s detailním, ostrým a čistým obrazem přinášejícím bezkonkurenční filmový zážitek v pohodlí vašeho domova.

Mimořádně široký rozsah barev DCI-P3 konkurující digitálním kinům
Technologie BenQ CinematicColor™ vylepšující optimální barvy za účelem dosažení přesné kvality obrazu přináší 94% pokrytí mimořádně širokého barevného prostoru DCI-P3 využívaného v americkém filmovém průmyslu. Výsledkem je pokrytí mnohem většího viditelného spektra než v případě standardu Rec. 709. Díky DCI-P3 dokáže W2700 perfektně reprodukovat autentickou filmovou kvalitu s vysokou přesností širokého rozsahu barev podle originálního záměru režisérů.

Přesné barvy zkalibrované již z výroby
Pomocí speciálních nástrojů a softwaru je W2700 testován a nastaven tak, aby bylo dosaženo přesné barevné teploty D65, gama křivky, úrovně černé a bílé, neutrální šedé, sledování barevné reprodukce RGBCMY, odstínu, sytosti, jasu a výstupu z různých rozhraní na základě standardu ITU-R DCI-P3/Rec. 709.

Kalibrace obrazu s certifikací ISFccc®
Prostřednictvím integrované vysoce prestižní kalibrace obrazu ISFccc® Certified Visual Calibration od společnosti Imaging Science Foundation a přednastavených režimů vyvážení světla pro den a noc lze obrazový a barevný výkon přizpůsobit jakémukoliv prostoru.

CinematicColor™ pro barvy podle záměru režiséra
Technologie CinematicColor™ používá optimální barvy, aby vám přinesla přesnou a vylepšenou projekci. Mimořádně široký barevný prostor DCI-P3 technologie CinematicColor (pokrývající mnohem širší viditelné spektrum než Rec.709), vysoký nativní ANSI kontrastní poměr a kalibrace obrazu certifikovaná podle ISFccc zajišťují neuvěřitelný vizuální výkon s detailním, ostrým a čistým obrazem přinášejícím bezkonkurenční filmový zážitek v pohodlí vašeho domova.

4K Pixel Enhancer
4K Pixel Enhancer je pohybově adaptivní funkce pro vylepšení okrajů, která detekuje změny barev mezi objektem a jeho pozadím, aby mohla vytvářet ostré okraje a přesné povrchové textury.

Motion Enhancer
Vkládáním 36 interpolovaných snímků mezi sekvencemi za účelem vytvoření plynulého a věrného obrazu s frekvencí 60 snímků za sekundu eliminuje funkce Motion Enhancer trhání obrazu, chvění při přehrávání a rozostřené stíny.

Color Enhancer
Color Enhancer moduluje složité algoritmy barev pro bezchybné vykreslování sytých barev, jemných gradientů, mezilehlých odstínů a jemných pigmentů.

Flesh Tone
Flesh Tone zabraňuje změně barev pleťových tónů ve světle projekčního paprsku, aby byl každý pleťový tón vykreslen nejhezčím odstínem.

CinemaMaster Audio+ 2 pro robustní zvuk
Technologie vylepšení zvuku BenQ CinemaMaster Audio+ 2, která byla zdokonalena o výrazně širší frekvenční pásmo stereo reproduktoru 10 W s rezonanční zvukovou komorou pro hluboké basy a jemné výšky, rovněž poskytuje exkluzivní algoritmy EQ pro ryzí čistotu a senzuální kvalitu zvuku jako v hollywoodských studiích.

Dokonalé režimy zvuku pro každou příležitost
Speciálně vyladěné zvukové režimy upravují audio charakteristiky tak, aby poskytovaly ideální audiovizuální zážitek při jakémkoliv typu zábavy, jako kdybyste tam byli naživo.

Flexibilní nastavení pro snadné vyrovnání obrazu
Lehké provedení a elegantní kompaktní profil projektoru W2700 zdůrazňují krásnou estetiku i intuitivní funkčnost. W2700 s krátkou projekční vzdáleností, velkým 1,3× zoomem a svislým posunem objektivu zajišťujícím snadnou instalaci přináší velkolepý filmový zážitek do vaší malé audiovizuální místnosti nebo obývacího pokoje.

Posun objektivu a velký 1,3× zoom
W2700 nabízí svislý posun objektivu o 10 % pro perfektní začlenění do jakékoli místnosti s dynamickým rozsahem projekčních vzdáleností a výšek. A velký 1,3× zoom přináší širokou řadu projekčních vzdáleností, které výrazně zvyšují flexibilitu instalace pro různé možnosti montáže a umístění, díky čemuž lze snadno proměnit jakýkoli prostor na skutečně inspirující domácí kino.

Automatická korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení pro snadné nastavení umožňující dokonalé vyrovnání obrazu
Aby bylo možné eliminovat lichoběžníkový efekt, když musí být projektor umístěn mimo střed, jako třeba při položení na stůl, umožňuje funkce korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení upravit obraz za účelem dosažení profesionálního obdélníkového tvaru. Korekce lichoběžníkového zkreslení zajišťuje projekci dokonale vyrovnaného obrazu z různých míst.