MW Computers

BenQ SW321C; 9H.LJ1LB.QBE

Tento skvělý kousek BenQ SW321C; 9H.LJ1LB.QBE od skvělé a známé značky BenQ jde koupit u nás za zcela nejnižší cenu! Nabídka od 46 405 Kč.
EAN: 4718755079399
BenQ SW321C; 9H.LJ1LB.QBE
Ověřit dostupnost
Značka: BenQ
46 405

Monitor pro fotografy s úhlopříčkou 32”, rozlišením 4K a Adobe RGB |SW321C

AQCOLOR
S cílem dosáhnout nejnovějšího profesionálního barevného standardu vyvinula společnost BenQ technologii AQCOLOR, která naplňuje koncepci „přesné reprodukce“. Společnost BenQ dosadila do čela svého týmu uznávané odborníky na barvy a rovněž se aktivně zapojila do činnosti organizací ICC (International Color Consortium) a ISO (International Standard Organization) za účelem vytvoření a implementace standardů v oblasti barev, které zajistí poskytování konzistentních a přesných barev.

Oborový barevný standard pro reprodukci přesných barev
Fotografové při práci vyžadují vysokou přesnost barev. Monitor pro fotografy BenQ SW321C vyhovuje požadavkům oborového barevného standardu, prezentuje věrnější a přesnější barvy, abyste mohli znovu prožít každý okamžik.

Obohaťte svou paletu 99% pokrytím barevného prostoru Adobe RGB
Zobrazte skutečné barvy přírody! Monitor BenQ SW321C dosahuje pokrytím 99% Adobe RGB a 100% RGB/Rec. vysokých barevných standardů. Výsledkem 709 a 95% DCI-P3/Display P3 je realističtější reprezentace barev při fotografování v exteriéru a v přírodě.

Přesné barvy zajišťující reprodukci originálního obrazu
16bitová vyhledávací tabulka (LUT) vylepšuje přesnost míchání RGB, což se projevuje dokonalou reprodukcí barev. Hodnota Delta E ? 2 v barevném prostoru Adobe RGB a sRGB zajišťuje nejvěrnější a nejreprezentativnější vzhled původního obrazu.

10bitová hloubka barev pro plynulou barevnou gradaci
SW321C zaručuje díky 10bitovému panelu a 16bitové vyhledávací tabulce (LUT) maximálně jemnou a hladkou gradaci barev prostřednictvím gama korekce, která zobrazuje více než jednu miliardu barev pro přirozené barevné přechody a jemné stínování.

Dodržování konzistence barev v každém detailu
Společnost BenQ, která překonává oborové standardy v oblasti barev, se zabývá vývojem a rozvojem svých technologií, jejichž cílem je dosažení vyšší přesnosti barev v každém detailu.

Technologie konzistentního obrazu
Technologie BenQ Uniformity, která byla vytvořena s využitím citlivých procesů a vysoce přesných přístrojů za účelem pečlivého vyladění barev a jasu ve stovkách miniaturních oblastí na celé obrazovce, nabízí v rámci celé obrazovky přesné barvy zajišťující dokonale autentický a konzistentní vizuální zážitek.

Konzistentní barvy, praktické využití monitoru
Společnost BenQ využívá na každé výrobní lince kvalitně připravený nástroj, který zajišťuje, že monitory z různých linek budou zobrazovat barvy přesně stejně. Fotografové budou při práci na dvou monitorech vnímat konzistentní barvy.

Hardwarová kalibrace zajišťuje konzistentní kvalitu obrazu
Hardwarová kalibrace vám umožňuje nastavit čip pro interní zpracování obrazu na monitoru beze změny výstupních dat grafické karty. Výsledkem je obraz věrný originálnímu obsahu, který není ovlivněn nastavením grafického adaptéru.

Software pro kalibraci Palette Master Element
Pomocí softwaru Palette Master Element a kalibrátoru můžete přizpůsobit nastavení barev nebo zachovat barevný výkon monitoru v optimálním stavu.

  • Podporované platformy: Windows 7 nebo vyšší, Mac OS 10.6.8 nebo vyšší * Podporované kalibrátory: X-Rite i1 Display Pro / i1 Pro / i1 Pro 2 / i1 Studio, Datacolor Spyder 4/5, Spyder X, Colormunki Photo

Přesné barvy profesionálně zkalibrované již z výroby
Monitor SW321C od společnosti BenQ přináší přesné barvy zkalibrované již z výroby, což uživatelům zaručuje maximálně spolehlivý barevný výkon.

Certifikace CalMAN Verified a PANTONE Validated
Díky certifikaci CalMAN Verified a Pantone Validated zachovává BenQ SW321C věrné barvy, které zaručují výkon splňující oborové požadavky a které budou všichni kreativci rádi reprodukovat.

Zobrazte každou velkolepou scénu se všemi detaily
Stále více fotografů používá digitální fotoaparáty k zachycení jedinečného okamžiku a uchování jakékoli nevšední epizody v životě. BenQ SW321C nabízí technologii HDR a podporuje různé formáty videa umožňující dynamické oživení vašich nezapomenutelných momentů.

Technologie HDR vám přináší nejdynamičtější záběry
SW321C je kompatibilní s technologií HDR10 a formáty HLG, takže tvůrci videí mohou během procesu editace zobrazit náhled HDR efektu u video obsahu, což zajišťuje požadovaný výsledek pro jejich závěrečnou práci.

Video formát podporuje realistickou prezentaci obsahu
SW321C podporuje filmový obsah 24p/25p tak, aby byl zobrazen se správnou snímkovou rychlostí bez jakékoli konverze, která by mohla způsobit zkreslené přehrávání zdrojového videa.

Software pro kalibraci videa třetích stran je podporovaný
Model SW321C podporuje nejlepší kalibrační software na světě CalMAN a LightSpace, a proto softwaru nechává přístup k úpravě tabulky 3D LUT displeje, čímž se zaručuje přesnost a konzistentnost obrazu ve všech úrovních.

Zjednodušte svůj pracovní postup a obnovte okamžik s velkým O
Dokonalá fotografie se nedá stvořit v jednom kroku, ale je to proces od kliknutí na tlačítko, přes retušování, po výsledný tisk. Společnost BenQ vyvinula speciální funkce plynule pokrývající proces od retušování po tisk. Tento zjednodušený postup doplnil proces retušování o intuitivní prvky a usnadňuje výstup simulovaným náhledem před finálním tiskem. Zachycený moment si tím zachová původní barvy.

Technologie Paper Color Sync
Technologie Paper Color Sync společnosti BenQ dokáže simulovat výsledný tisk. Můžete tak fotografie upravovat efektivně a s důvěrou, stačí zvolit barevný gamut, model tiskárny a typ papíru, abyste získali věrný náhled. Model SW321C je navíc osazený panelem, který účinně omezuje odrazy světla a lesk obrazovky, takže může nabídnout náhled, jaký přesně odpovídá tomu, co uvidíte na papíře.

Stínící clona
Speciálně navržená odnímatelná stínicí clona účinně redukuje odlesky obrazovky monitoru vznikající osvětlením okolí a zajišťuje skvělou přesnost barev.

Velice intuitivní design pro efektivní práci
Fotografové se zbaví opakovaných činností při retušování fotek a úprav videí díky přizpůsobitelným designům firmy BenQ a efektivita jejich práce se zvýší.

USB-C port
Nejnovější port USB-C?? poskytuje vysokorychlostní přenos obrazu/zvuku/dat a napájení prostřednictvím jednoho kabelu.

  • Přenosová rychlost portu USB-C™ se může lišit. * USB-C je kompatibilní s rozhraním Thunderbolt 3. * Ujistěte se prosím, že port USB-C na vašem notebooku podporuje režim DisplayPort Alt Mode. * Ujistěte se prosím, že zakoupený kabel je certifikován podle USB-IF a podporuje funkce pro přenos obrazu/zvuku/dat a napájení.

Ovladač Hotkey Puck G2
Poskytuje snadný přístup k široce používaným nastavením, jako jsou preferované režimy barev a funkce.

Pokročilý režim Černá a Bílá
Barevné fotografie se zobrazují s vylepšeným efektem černobílého filmu. Vyberte si ze tří různých předvoleb černé a bílé barvy, abyste si mohli prohlédnout své fotografie před jejich samotnou úpravou.

Režim GamutDuo
Náhled fotografie umožňuje zobrazit stejný snímek se dvěma barevnými gamuty vedle sebe, aby bylo možné provést další srovnání.