MW Computers

BenQ EX240; 9H.LL8LB.QBE

Hodně oblíbený výrobek BenQ EX240; 9H.LL8LB.QBE od populárního výrobce BenQ máte možnost najít již dnes za extra cenu. Výhodně teď u nás za 6 048 Kč. EAN: 4718755089282
BenQ EX240; 9H.LL8LB.QBE
Do obchodu »
Značka: BenQ
6 048
Popis produktu

Monitor Benq Mobiuz EX240 je dokonalý herním monitor, na kterém si užijete všechny herní tituly! Benq vám jeden takový nabízí. Má označení Mobiuz EX240 a už na první pohled je naprosto špičkový. Zaujme vás elegantně řešený stojan, velmi rychlá odezva, displej s podporou HDR a mnoho dalšího.

  • Disponuje technologií BenQ HDRi pro ještě lepší obraz
  • Nabízí odezvu až 2 ms GtG a 1 ms MPRT a
  • FreeSync Premium
  • Díky dvěma 2.5W reproduktorům má výjimečný zvuk
  • Je vybaven také technologiemi pro ochranu zraku
  • Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technologie IPS pro živější barvy
Monitor s IPS displejem využívá pokročilou technologii, která oživuje barvy a přináší široké pozorovací úhly. Oproti klasickým TN panelům poskytují IPS displeje pozoruhodně ostrý obraz s živými barvami. IPS displeje jsou proto vhodné pro prezentaci a úpravu fotografií či filmů, případně pro práci v profesionálních aplikacích.

Užijte si neuvěřitelný vizuální zážitek díky HDRi
Společnost BenQ má patentovanou technologii HDRi, která vylepšuje HDR obsah na obrazovce. Upravuje jas, ostrost a živost barev. Výsledkem je naprosto dokonalý obraz s maximálním jasem a ostrostí. Díky skvělému kontrastu vidíte i detaily v temnných zákoutích.

Zažijte svět domácího kina
Plánujete se dívat na filmy? Jde to! Monitor má totiž vynikající reproduktory 2x 2.5W s technologii TrueSound od treVolo. Jedná se o reproduktory, které vám nabídnou skvělý zážitek. Kvalita zvuku si opravdu nic nezadá se zvukem, který slyšíte v kině, což oceníte u filmů i her.

O vaše oči bude postaráno
Trávíte u počítače hodně času? Pak se určitě vyplatí investovat do monitoru, který je k očím šetrný. Benq Mobiuz EX240 takový je. Nabízí technologii pro potlačení škodlivého modrého záření a také omezuje nepříjemné blikání, které očím vadí. Zbavíte se zarudlých očí i bolestí hlavy.