MW Computers

BenQ BL2381T; 9H.LHMLA.TBE

Levný produkt BenQ BL2381T; 9H.LHMLA.TBE od společnosti se zárukou kvality BenQ jde koupit zde nyní za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 5 091 Kč.
EAN: 4718755077180
BenQ BL2381T; 9H.LHMLA.TBE
Ověřit dostupnost
Značka: BenQ
5 091

Panel IPS s širokými pozorovacími úhly
Technologie IPS (In-Plane Switching) zaručuje přesnou reprodukci barev a obrazu z libovolného úhlu. Široké pozorovací úhly 178° jsou ideální pro práci a prohlížení obsahu obrazovky několika spolupracovníky.

Širokoúhlý poměr stran 16 : 10
Širokoúhlá obrazovka s poměrem stran 16 : 10 nabízí maximální rozlišení 1920 × 1200 a umožňuje snadné prohlížení dokumentů a práci s několika okny s minimálním posouváním a přepínáním mezi aplikacemi.

Ergonomický design
Snadné přizpůsobení výšky, naklonění, otočení, zdvihu a natočení monitoru umožňuje vytvořit dokonalé uživatelské prostředí a pracovní plochu zobrazující veškerý obraz v celém jeho kontextu.

Bezrámečkové provedení pro zvětšení pracovní plochy
BL2381T se pyšní stylovým, téměř bezrámečkovým provedením s velmi malou šířkou rámečku, díky čemuž vypadá monitor lehčí a větší. Můžete vytvořit konfiguraci s několika monitory a vychutnat si nerušenou podívanou na velké ploše.

Certifikace TÜV Rheinland
Globální certifikační úřad TÜV Rheinland potvrzuje, že technologie Flicker-Free a Low Blue Light monitoru BL2381T jsou skutečně šetrné k očím.

Technologie Brightness Intelligence
Technologie Brightness Intelligence (B.I.Tech.) optimalizuje výkon monitoru pro práci i zábavu a díky vynikající kvalitě obrazu chrání váš zrak.

Optimalizace pro dokonalé zobrazení obsahu
Technologie Brightness Intelligence (B.I.Tech.) rozpoznává intenzitu obsahu, aby se zabránilo přeexponování jasných scén, a současně dochází k vylepšení tmavých oblastí za účelem zajištění kvalitního obrazu.

Eliminace únavy očí při jakémkoli okolním osvětlení
Technologie Brightness Intelligence (B.I.Tech.) monitoruje okolní světlo ve vašem prostředí a aktivně upravuje jas obrazovky tak, aby bylo zaručeno co nejpohodlnější sledování monitoru.

Technologie Low Blue Light
Jedinečná technologie Low Blue Light společnosti BenQ odfiltrovává škodlivé modré světlo, čímž účinně snižuje únavu a dráždění očí.

Technologie Flicker-Free
Technologie Flicker-Free eliminuje blikání obrazu při všech úrovních jasu a efektivně snižuje únavu zraku. Běžné LCD obrazovky blikají rychlostí 250krát za sekundu. Vaše oči možná blikání nevidí, ale rozhodně jej cítí. Ulevte svému zraku od nepříjemného efektu blikání používáním monitoru BenQ s technologií Flicker-Free pro zamezení blikání.

Režim intenzity barev
Režim intenzity barev společnosti BenQ umožňuje uživatelům přizpůsobit si množství červené nebo zelené barvy zobrazené na monitoru prostřednictvím purpurových a azurových filtrů. Při neutralizaci červené a zelené barvy zajišťuje tento režim pohodlné sledování obsahu pro všechny uživatele a pomáhá jim jasně rozlišovat mezi různými barvami. Režim intenzity barev společnosti BenQ rovněž pomáhá zlepšit zážitek ze sledování obsahu osobám s poruchou vnímání červené nebo zelené barvy, protože jim umožňuje nastavit si úroveň režimu intenzity barev podle svých požadavků.

Jistota ekologické certifikace
BenQ BL2381T se pyšní certifikací EPEAT Bronze udělenou v USA, Kanadě a Německu a dále rovněž certifikacemi Energy Star 7.0, TCO 7.0 a ecoFACTS, jejichž cílem je podpořit nákup ekologických produktů pro použití v oblasti podnikání, státní správy a vzdělávání.

Pohodlný poslech zvuku
Integrované reproduktory pro dokonalý audiovizuální zážitek (2 × 1 W)
Bez ohledu na to, zda sledujete multimediální prezentace nebo posloucháte hudbu, zajišťují výkonné integrované reproduktory působivý zážitek.