MW Computers

Beko BDIS38020Q; BDIS38020Q

Exkluzivní výrobek Beko BDIS38020Q; BDIS38020Q od kvalitní značky BEKO jde získat na našich stránkách teď ve výhodné akci. Pouze nyní za 11 990 Kč.
EAN: 8690842475344
Beko BDIS38020Q; BDIS38020Q
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
11 990
Popis produktu

Beko Beyond BDIS38020Q
Znáte ten pocit, kdy vám po dokonalém společném obědě zůstane vám na lince hromada použitého nádobí? S vestavnou myčkou Beko Beyond BDIS38020Q můžete poklidně odpočívat, zatímco bude o vaše nádobí perfektně postaráno. Disponuje kapacitou pro 10 sad nádobí. Na přehledném, plně integrovaném panelu rychle a přesně nastavíte požadovaný program a funkci. Myčka má 8 mycích programů a 6 teplot. Spolehlivý motor má příjemný tichý chod s hlučností 47 dB a vztahuje se na něj záruka 10 let. Spotřebič je zařazen do energetické třídy E. Vyzkoušejte perfektní funkci HygieneIntense, která parní silou odstraní až 99 % bakterií a virů. Speciální rameno AquaIntense® účinně odstraní odolné nečistoty. Během probíhajícího programu signalizuje LED paprsek na podlahu, a vy tak budete vědět, kdy myčku ještě neotevírat. Horní koš je nastavitelný dle aktuálních potřeb. Odložený start je možné nastavit v rozmezí 0,5 až do 24 hod. GlassCare systém chrání a pečuje o skleněné kusy nádobí. Myčka má 3 sprchovací úrovně, statické sušení a ochranu proti úniku vody AquaSafe+.

Klíčové vlastnosti

  • Vestavná myčka nádobí pro 10 sad nádobí
  • Má plně integrovaný panel s volbou 8 programů a 6 teplot
  • Parní program HygieneIntense proti virům a bakteriím
  • LED paprsek na podlahu během mycího cyklu
  • Má speciální rameno AquaIntense® pro mytí odolných nečistot

Funkce HygieneIntense

Program s vyšší teplotou s horkou vodou a párou účinně odstraní až 99 % virů a bakterií. Během jediného cyklu myčka nádobí umyje, vydezinfikuje a připraví ho dokonale čisté pro další použití. Funkce je certifikována Hochschule Rhein–Waal.

AquaIntense®

Speciální rameno je součástí spodního ramene, které disponuje dalšími tryskami s vyšším tlakem pro efektivní odstranění připálených nečistot a zaschlého jídla na hrnci. AquaIntense® vás osvobodí od nepříjemného předmývání.

Programy a funkce

Přehledné ovládání plně integrovaného panelu je snadné a rychlé bez zdlouhavého překlikávání programů. V nabídce je 8 programů: Auto program, AquaFlex, Intensive70, Eco50, Delicate40, Clean & Shine, Mini a předmytí. Pro dokonalé výsledky si můžete zvolit z vybraných funkcí: HygieneIntense, AquaIntense® a Fast+ pro až trojnásobné zkrácení cyklu.

Nastavitelný koš

Horní koš je možné nastavit do 3 různých výšek bez komplikovaného přeskládávání celé myčky.

Tichý a spolehlivý provoz

Základem celé myčky je tichý a spolehlivý invertorový kompresor. Spotřebuje méně energie a chlubí se dlouhou životností.