MW Computers

Beko BDIN39640A; BDIN39640A

Oblíbený a akční výrobek Beko BDIN39640A; BDIN39640A od oblíbené značky BEKO můžete dostat v naší nabídce skutečně levně! Nyní zakoupíte za 19 990 Kč.
EAN: 8690842454769
Beko BDIN39640A; BDIN39640A
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
19 990
Popis produktu

Beko Beyond BDIN39640A
Zažijte dokonale čisté nádobí s dotekem páry díky nové vestavné myčce Beko Beyond BDIN39640A. Užijte si volné chvíle, zatímco vaše nová myčka s brilantní lehkostí pečuje o vaše nádobí. Na jeden cyklus umyje 16 sad nádobí díky 11 programům s možností nastavit až 5 teplot. Na tichý a spolehlivý motor se vztahuje záruka 10 let. Spotřebič je zařazen do energetické třídy C a má hlučnost 40 dB. Ovládací panel je plně integrovaný a je vybaven LCD displejem. K jedinečným funkcím myčky patří HygieneIntense, která díky síle páry, odstraní až 99 % bakterií a virů. DeepWash zóna pro umístění velmi špinavých kusů a CornerIntense rameno nabízí intenzivní mytí hůře dostupných míst včetně rohů. S mobilní aplikací HomeWhiz můžete ovládat svou myčku na dálku. Funkce automatického dávkování AutoDose zajistí optimální dávku mycího prostředku. Horní koš je nastavitelný a příborová přihrádka je maximálně přizpůsobivá. Myčka je vybavena držáky pro mytí pečicích plechů. Pro případ potřeby snadno nastavíte odložený start v rozsahu od 0,5 až do 24 hod. Speciální GlassCare systém chrání a pečuje o skleněné kusy nádobí. Vyzkoušejte skvělé výsledky mytí s perfektními programy, 3 sprchovacími rameny, senzorem čistoty vody a automatické otevírání dvířek SelfDry pro lepší sušení. Pro absolutní bezpečnost spotřebič disponuje ochranou proti úniku vody AquaSafe+. Panty SlideFit umožňují nízký sokl kuchyňské linky s kluzným uložením dveří. Pro nekompromisní přehled je myčka uvnitř osvětlena.

Hlavní vlastnosti

  • Vestavná myčka nádobí pro 16 sad
  • 11 programů a 5 teplot pro dokonalé výsledky
  • Parní program HygieneIntense proti virům a bakteriím
  • Příborová zásuvka a mycí koš lze přizpůsobit vašim požadavkům
  • Má speciální rameno CornerIntense pro mytí hůře dostupných míst

Funkce HygieneIntense

Program s vyšší teplotou s horkou vodou a párou účinně odstraní až 99 % virů a bakterií. Během jediného cyklu myčka nádobí umyje, vydesinfikuje a připraví ho dokonale čisté pro další použití. Funkce je certifikována Hochschule Rhein–Waal.

Programy a funkce

Přehledné ovládání plně integrovaného panelu je snadné a rychlé bez zdlouhavého překlikávání programů. V nabídce je 11 programů: Auto program, AquaFlex, Intensive70, Eco50, Delicate40, Quick & Shine, Mini, předmytí a programy z mobilní aplikace. K dokonalým výsledkům můžete zvolit z vybraných funkcí: HygieneIntense, CornerIntense, Extra sušení Steam & Gloss, AquaIntense® a Fast+ pro zkrácení cyklu.

Nastavitelný koš

Spodní koš je možné nastavit do 3 různých výšek bez komplikovaného přeskládání celé myčky. S klapkami po stranách jej uvolníte a jednoduše přesunete nahoru nebo dolů.

Snadné mytí plechů a lahví

Žádné další mytí připálených plechů, díky kterému se ušpiní celá linka. Oceníte jedinečné držáky TrayWash, díky kterým snadno vložíte více plechů na mytí nebo špinavé lahve.

Tichý a spolehlivý provoz

Základem celý myčky je tichý a spolehlivý invertorový kompresor. Spotřebuje méně energie a chlubí se dlouhou životností.