MW Computers

Beko BDIN38650C; BDIN38650C

Žádaný kus Beko BDIN38650C; BDIN38650C od výrobce s dobrým jménem BEKO jde nakoupit právě teď u nás za akční cenu! Stojí teď u nás 15 490 Kč.
EAN: 8690842471001
Beko BDIN38650C; BDIN38650C
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
15 490
Popis produktu

Beko Beyond BDIN38650C
Zažijte dokonale čisté nádobí s dotekem páry díky nové vestavné myčce Beko Beyond BDIN38650C. Užijte si volné chvíle, zatímco vaše nová myčka s brilantní lehkostí pečuje o vaše nádobí. Na jeden cyklus umyje 16 sad nádobí díky 8 programům s možností nastavit až 5 teplot. Na tichý a spolehlivý motor se vztahuje záruka 10 let. Spotřebič je zařazen do energetické třídy B a má hlučnost 43 dB. Během mycího cyklu uvidíte na podlaze LED signalizaci, informující o probíhajícím programu. Ovládací panel je plně integrovaný a je vybaven LCD displejem. K jedinečným funkcím myčky patří HygieneIntense, která díky síle páry, odstraní až 99 % bakterií a virů. DeepWash zóna pro umístění velmi špinavých kusů a CornerIntense rameno nabízí intenzivní mytí hůře dostupných míst včetně rohů.

Klíčové vlastnosti

  • Vestavná myčka nádobí pro 16 sad
  • 8 programů a 5 teplot pro dokonalé výsledky
  • Parní program HygieneIntense proti virům a bakteriím
  • Příborová zásuvka a mycí koš lze přizpůsobit vašim požadavkům
  • Má speciální rameno CornerIntense pro mytí hůře dostupných míst

Funkce HygieneIntense

Program s vyšší teplotou s horkou vodou a párou účinně odstraní až 99 % virů a bakterií. Během jediného cyklu myčka nádobí umyje, vydesinfikuje a připraví ho dokonale čisté pro další použití. Funkce je certifikována Hochschule Rhein–Waal.

Programy a funkce

Přehledné ovládání plně integrovaného panelu je snadné a rychlé bez zdlouhavého překlikávání programů. V nabídce je 8 programů: Auto program, AquaFlex, Intensive70, Eco50, Delicate40, Quick & Shine, Mini a předmytí. K dokonalým výsledkům můžete zvolit z vybraných funkcí: HygieneIntense, CornerIntense, Extra sušení Steam & Gloss, AquaIntense® a Fast+ pro zkrácení cyklu.

Nastavitelný koš

Spodní koš je možné nastavit do 3 různých výšek bez komplikovaného přeskládání celé myčky. S klapkami po stranách jej uvolníte a jednoduše přesunete nahoru nebo dolů.

Elegantní ukazatel mytí

S elegantní LED signalizací provozu, přesně víte, kdy probíhá mycí cyklus, a kdy již můžete myčku otevřít a vyjmout čisté nádobí. Jednotný design vkusně doplní strukturu vaší kuchyňské linky.

Tichý a spolehlivý provoz

Základem celý myčky je tichý a spolehlivý invertorový kompresor. Spotřebuje méně energie a chlubí se dlouhou životností.