MW Computers

Beko BBIM13400XMSW; BBIM13400XMSW

Tento výjimečný produkt Beko BBIM13400XMSW; BBIM13400XMSW od značky s tradicí a dobrou pověstí BEKO snadno můžete získat zde teď právě ve výprodejové akci. V současnosti pořídíte za cenu 13 990 Kč.
EAN: 8690842289620
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
13 990
Popis produktu

Beko BBIM13400XMSW
S pečicí troubou Beko BBIM13400XMSW se budete moct pustit do přípravy rozmanitých druhů pokrmů. Její objem 72 litrů se bude hodit i v případě, že pečete jídlo pro celou rodinu. Spotřebič pracuje s kombinací kruhového topného tělesa a horkého vzduchu, díky čemuž dochází k rovnoměrné přípravě veškerých jídel. V přední části najdete dostatečně velký displej, který vám zobrazí aktuální čas. Potěší i elegantní design trouby, který se bude perfektně hodit do každé domácnosti.

Jednoduché použití

Pečicí trouba se snadno používá a vybrat si můžete hned ze 13 programů, jako je například 3D pečení, gril, rozmrazování, horní a dolní ohřev, udržování teploty, pečení s ventilátorem, Eco pečení s ventilátorem, dolní pečení nebo program pro přípravu pizzy. Potěší i speciální program určený pro čištění vnitřního prostoru trouby SimpleSteam cleaning, který pracuje se sílou páry.

Hlavní vlastnosti

  • Vestavná pečicí trouba
  • Používá inovativní pečení AeroPerfect
  • Funkce 3D pečení pro perfektní výsledky
  • Využít můžete katalytické čištění
  • Dvířka se v tichosti dovírají

Nízká spotřeba energie

Tato vestavná pečicí trouba se řadí do energetické třídy A+ a slibuje tedy provoz nenáročný na spotřebu energie.

Inovativní způsob pečení

Spotřebič používá technologii AeroPerfect, která kombinuje speciální ventilátor a upravený prostor trouby pro rovnoměrné pečení. Teplo se tak rozloží ze všech stran pokrmu.

Program 3D pečení

Tento program kombinuje horní a spodní ohřev se zadním ohřevem z kruhového topného tělesa s ventilátorem. Teplo tak sálá ze tří stran trouby a jídlo se propeče rychleji a rovnoměrněji.

Tiché dovírání dveří

Dvířka jsou opatřena panty SoftClose, které tlumí náraz dveří při zavírání.

Bezpečné vysunutí dveří

Díky teleskopickému výsuvu budete moct s jídlem snadněji manipulovat. Zároveň tímto způsobem bezpečněji vytáhnete rozpálený plech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace HomeWhiz vám rozšíří možnosti ovládání trouby. Poradí vám například, jaký program pro pečení zvolit nebo kolik času ještě zbývá do konce přípravy pokrmů.