MW Computers

Beko BBCM12300X; BBCM12300X

Neodolatelný produkt Beko BBCM12300X; BBCM12300X od společnosti s výborným jménem BEKO snadno najdete u nás v bezva akci! Nyní za 11 990 Kč.
EAN: 8690842426308
Beko BBCM12300X; BBCM12300X
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
11 990
Popis produktu

Beko BBCM12300X
Elektrická trouba Beko Beyond BBCM12300X s vnitřním prostorem 48 litrů vyniká svým úsporným provozem, řadí se do energetické třídy A se spotřebou energie 0,82 kWh. Vestavný spotřebič o rozměru 45,5 × 59,4 × 56,7 cm je vybaven inovativním způsobem pečení, který přináší technologie AeroPerfect. Moderní funkce zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla ze všech stran pečeného jídla a vytvoří tak dokonalý pokrm, který nebude spálený ani nedopečený z jedné strany. Navíc peče úsporněji, takže ušetříte náklady na energie. Pro ovládání jsou k dispozici zátlačné knoflíky a dotyková tlačítka. Přehledné zobrazení nastavení umožňuje displej s nastavením jasu a zámkem ovládání, který brání přenastavování nastavení dětmi.

Programy pečení a údržba bez námahy

Nechte vyniknout své kuchařské dovednosti s 8 programy pečení, mezi které patří 3D pečení, Gril, Rozmrazování, Horní + dolní pečení, Horní + dolní + ventilátor, Dolní pečení a Malý gril s ventilátorem. Součástí příslušenství je rošt a standardní pečicí plech, na kterém vykouzlíte vše, od šťavnatých zapékaných pokrmů až po lahodné koláče či cukroví. Teleskopický výsuv a žebřík na rošty a plechy usnadňují vkládání a vysouvání nádobí z trouby. Dokonalý přehled nad pečenými pokrmy dodává vnitřní osvětlení. S precizní údržbou vnitřního prostoru napomáhá čisticí systém SimpleSteam, který si prostřednictvím páry poradí s odstraněním připečených nečistot bez nutnosti použití čisticích prostředků. 3 skla dveří omezují teplotu a chrání před popálením.

Hlavní vlastnosti

  • Nabízí objem 48 litrů a volbu z 8 programů pečení
  • Technologie AeroPerfect zaručuje rovnoměrný výsledek pečení
  • Vnitřní osvětlení dodává přehled nad připravovaným pokrmem
  • Součástí příslušenství je rošt a standardní plech
  • Lehce se udržuje v čistotě díky parnímu čisticímu systému SimpleSteam

Inovativní způsob pečení AeroPerfect

S moderní technologií AeroPerfect bude výsledný pokrm chutnat i vypadat dokonale. Kombinací ventilátoru a speciálně upraveného vnitřního prostoru trouby bude teplý vzduch distribuován rovnoměrně v celé troubě. Výsledkem je tak perfektně upečené jídlo ze všech stran bez popraskání nebo nedopečení. Výhodou je také úspornější provoz, který šetří náklady na elektřinu.

3D pečení

Trouba Beko umožňuje tzv. 3D pečení pomocí horního a spodního ohřevu v kombinaci se zadním ohřevem z kruhového topného tělesa s ventilátorem. Pokrm tak získá křupavou kůrku, je propečen rychleji a rovnoměrně.

Ekologické řešení EcoFiber

Beko myslí také na ekologii. Při výrobě byly použity materiály, které jsou výsledkem recyklace rybářských sítí a dalšího odpadu.