MW Computers

Bazén Tampa 2,44×0,61 m bez přísl. – Intex 28106NP; 10340262

Zajímavý výrobek Bazén Tampa 2,44x0,61 m bez přísl. - Intex 28106NP; 10340262 od známého dodavatele Marimex můžete pořídit již dnes opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 1 054 Kč.
EAN: 8590517986406
Bazén Tampa 2
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
1 054

Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu.

Výhody bazénů Tampa:
Jednoduchá montáž
Bazén Tampa lze postavit bez stavebních úprav pozemku. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a začít napouštět vodu. Stoupající vodní hladina sama vypne stěny bazénu.

Bezpečnost
Díky absenci pevných prvků a ostrých hran je bazén vhodný i pro menší děti (samozřejmě pod dohledem rodičů). Nehrozí v něm úder o konstrukci, nebo stěnu.

Sezónnost
Bazén stojí na zahradě pouze v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

„Rozměr: 244 x 61 cm.
„Zpevněné boční stěny 61 cm s trojnásobnou tloušťkou – 3 vrstvy materiálu pro extra pevnost a trvanlivost.
„Výpustní ventil je možno napojit na zahradní hadici a vodu vypustit dále od bazénu či domu.
„Objem (80% výšky stěny): 1.942 L.
„Bazén doporučujeme používat s bezpečnostními schůdky.

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu, objem napuštěné vody nebo nafouknutí límce. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z naší nabídky. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4″).

Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutné dokoupit:
6 ks bazénových hadic
2 ks průchodu stěnou bazénu
1 ks instalační sady