MW Computers

AXAGON HUE-M1C; HUE-M1C

Exkluzivní produkt AXAGON HUE-M1C; HUE-M1C od značky Axagon máte možnost najít ještě dnes trvale výhodně. Nabídka od 338 Kč. EAN: 8595247905635
AXAGON HUE-M1C; HUE-M1C
Do obchodu »
Značka: Axagon
338
Popis produktu

AXAGON MINI hub USB-C 3.2 Gen1 – 4xUSB-A, 5Gbit/s, OTG, 20cm
Malý cestovní hub, lehký a odolný, ideální pro vaše ultrabooky s malým počtem USB portů. To je AXAGON HUE-M1C, 4x USB 3.2 Gen 1 MINI hub. Využijte služeb tohoto praktického pomocníka připojte až 4 USB zařízení současně.

Dokonalé provedení
Kovové tělo hubu je vyrobeno z hliníku a zajišťuje tak kvalitní mechanickou ochranu pro časté přenášení. Elegantní, jemně strukturovaný povrch brání nežádoucím otiskům. Gumové nožky zabraňují klouzání hubu po stole. Napevno uchycený USB kabel délky 20 cm je ideální pro uživatele mobilních zařízení.

USB 3.2 Gen 1 rozhraní
Tento malý cestovní hub také zvládne trvalé připojení několika externích disků. Díky rychlému USB 3.2 Gen 1 rozhraní je přenosová rychlost až 5Gb/s. Hub dále umožní nabíjení telefonů a tabletů proudem až 1,5A/5V, z hubu tak snadno nabijete např. Android smartphone, Apple iPhone, Apple iPad apod.

Ideální doplněk
USB hub je ideálním doplňkem pro ultrabooky s malým počtem USB-A portů. Rozbočovač se nezalekne ani připojení k telefonům pomocí vhodné redukce OTG nebo USB-A > USB-C. K telefonu nebo tabletu tak připojíte například flash disk, klávesnici a myš.