MW Computers

Asus ZenWiFi XD6(2-pk); 90IG06F0-MO3R40

Neodolatelný produkt Asus ZenWiFi XD6(2-pk); 90IG06F0-MO3R40 od kvalitního výrobce ASUS můžete najít nyní extra výhodně! Ceny od 4 542 Kč.
EAN: 4711081061366
Asus ZenWiFi XD6(2-pk); 90IG06F0-MO3R40
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
4 542

Pro vysoce výkonné sítě: Asus ZenWiFi XD6, 2 ks
Systém ZenWiFi XD6 se skládá z dvojice routerů ASUS AX5400 WiFi 6 s jedinečnými technologiemi, které vám zajistí superrychlé, spolehlivé a bezpečné připojení k síti WiFi – uvnitř i vně vašeho domova! Zařízení nabízí přenosovou rychlost až 574+4804 Mbps.

AiProtection Pro s pokročilou rodičovskou kontrolou je doživotně zdarma. Poskytne vám naprostý klid a prostřednictvím mobilní aplikace můžete mít přehled o všem, co se ve vaší síti děje.

Více soukromí, kdekoli
Funkce Instant Guard vám díky technologii šifrovaného tunelování dat přes VPN umožňuje jediným kliknutím získat bezpečný přístup k internetu přes ZenWiFi XD6 odkudkoli na světě. Díky ZenWiFi XD6 , si můžete vzít svou domácí síť s sebou, ať jste kdekoli – a rozloučit se s webovými sítěmi VPN třetích stran!

Nabízí AiMesh přenosy
Technologii AiMesh zvládnou rychle nastavit i neodborníci, zatímco zkušenější uživatelé ocení komplexní pokročilé síťové funkce. A k čemu, že slouží? K pokrytí domácnosti celistvou mesh sítí, do níž lze postupně připojovat i další “aimesh” standardizovaná zařízení.

Asus AiMesh je dokonalé domácí řešení WiFi, které vám umožní využívat stabilní, bezproblémové a bezpečné bezdrátové připojení kdekoli ve vaší domácnosti. Díky výkonným funkcím, výjimečně snadnému použití a žádným kompromisům mezi dosahem WiFi a maximální rychlostí si konečně můžete vychutnat WiFi tak, jak má být.

AiMesh je inovativní funkce, která propojuje několik kompatibilních routerů ASUS a vytváří tak domácí síť WiFi. Jedná se o flexibilní a škálovatelné řešení, které umožňuje kombinovat různé modely routerů ASUS, takže když přijde čas na upgrade sítě, nemusíte se zbavovat stávajícího hardwaru. Kdykoli budete potřebovat větší pokrytí nebo budete chtít nové funkce, stačí do sítě AiMesh kdykoli přidat další kompatibilní směrovač.