MW Computers

Asus TUF RTX4080 16G GAMING; 90YV0IB1-M0NA00

Tento zlevněný produkt Asus TUF RTX4080 16G GAMING; 90YV0IB1-M0NA00 od odblíbeného výrobce ASUS snadno můžete získat momentálně v naši nabídce v bezva akci. Akční cena od 35 914 Kč. EAN: 4711081950745
Asus TUF RTX4080 16G GAMING; 90YV0IB1-M0NA00
Do obchodu »
Značka: ASUS
35 914
Popis produktu

ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4080
Společnost ASUS přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4080 v sérii TUF Gaming. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4080 poskytuje vysoký výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 16 GB GDDR6X paměti s rychlostí 22,4 Gb/s. TUF Gaming pro karty GeForce RTX 4080 přichází s vylepšeným designem pasivního chladiče i ventilátorů, aby dokázali uchladit vysoký výkon nové generace.

Kvalita TUF napříč komponenty
TUF Gaming Alliance je spolupráce ASUS a důvěryhodných tvůrců počítačových komponent, pro zajištění kompatibility s širokou škálou součástek, jako PC skříně, napájecí zdroje, CPU chladiče, paměťové moduly a další. S dalšími, pravidelně přidávanými partnery a komponenty se TUF Gaming Alliance stále rozrůstá. Chcete-li zaručenou odolnost, výdrž, stabilitu a kompatibilitu, pořiďte si komponenty, periferie a doplňky TUF.

Vylepšený design chlazení
Axial-tech ventilátory přichází v lepším, větším designu, který poskytuje až o 23% větší průtok vzduchu. Umožňují tak dosažení nižších teplot, vytvářejí méně hluku a poskytují vyšší chladící výkon. Alternující směr otáčení ventilátorů snižuje tvorbu turbulencí a pomáhá lépe odvádět vzduch chladičem. Díky 0 dB režimu se ventilátory při nízké zátěži navíc vůbec netočí. Pasivní chladič využívá parní komoru a teplovodivé trubky, pro vysoce efektivní odvod tepla od komponent karty do žebření. Část zadního krytu je vybavena oknem, pro efektivní proudění vzduchu skrze kartu.

Kovový exoskelet
Rozměry a hmotnost chladiče by mohli ohnout běžné plastové prvky. Karty TUF Gaming proto mají kovový horní kryt i zadní desku. Nedojde tak k ohnutí desky a karta tím získává opravdu bytelný a prémiový design.

Prémiová kvalita a spolehlivost
Všechny grafické karty ASUS jsou tvořeny za pomoci technologie Auto-Extreme. 100% automatizovaného výrobního procesu, který zahrnuje prémiové materiály, aby poskytl ten nejvyšší standard kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty stejně jako vylepšený výkon a životnost. Tento proces je také šetrný k životnímu prostředí. Snižuje využití chemikálií a spotřeby energie o 50%.