MW Computers

Asus ProArt PA248CNV; 90LM05K1-B03370

Zlevněný výrobek Asus ProArt PA248CNV; 90LM05K1-B03370 od výrobce se skvělou pověstí ASUS můžete koupit právě teď v nabídce v bezva akci! Stojí teď u nás 8 510 Kč.
EAN: 4711081782230
Asus ProArt PA248CNV; 90LM05K1-B03370
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
8 510

Bezkonkurenční barvy. Neomezená kreativita
ProArt Display PA248CNV je 24,1palcový monitor určený pro potřeby profesionálních tvůrců – od úpravy fotografií a videa až po grafický design. ProArt Display PA248CNV je již z výroby kalibrován a má certifikaci Calman Verified, takže nabízí vynikající přesnost barev. Rovněž poskytuje 100% pokrytí barevného prostoru sRGB / Rec. 709 podle oborových standardů. Integrovaný port USB-C podporuje datové přenosy, video signál a 90W napájení prostřednictvím jednoho kabelu. Je vybaven portem RJ45, který představuje pohodlné a stabilní síťové řešení a také pomáhá udržet pořádek na vašem pracovním stole. Monitor PA248CNV umožňuje snadno, rychle a přesně dosáhnout úkolů, které před vámi stojí.

Vyzdvihněte skutečnou krásu svých snímků
Monitor ProArt Display nabízí 100% pokrytí standardů sRGB/Rec.709 a podporuje barevný gamut DCI-P3 garantující bohatou, živou reprodukci, která zajistí, že každý detail vašich fotografií bude jasný a realistický.

Rychlé nastavení barevného gamutu
Exkluzivní předvolby ProArt od společnosti ASUS poskytují několik režimů pro rychlé nastavení barevného gamutu. Ať už upravujete barvy, stříháte video nebo pracujete s fotografiemi, můžete mezi režimy snadno přepínat a přizpůsobovat svým potřebám.

USB-C, které zvládne vše
Port USB-C umožňuje velmi rychlé datové přenosy, připojení DisplayPort a 90wattové napájení pro nabíjení zařízení pomocí jediného kabelu USB-C. Monitor slouží také jako USB hub: jakékoli zařízení připojené k USB portům získá přístup k dalším periferiím připojeným k ostatním USB portům.

Vedle portu USB-C nabízí ProArt Display PA248CNV také HDMI, vstup a výstup pro DisplayPort, USB hub a RJ45, takže je kompatibilní s celou řadou zařízení. ProArt Display PA248CNV disponuje i ethernetovým portem RJ45, který zajišťuje připojeným zařízením stabilní připojení k internetu, což přináší úsporu místa a pohodlí.

Náhled tvorby ve skutečné velikosti
Ušetřete čas a pracujte chytře s virtuální měřítkem ASUS QuickFit. Tato chytrá funkce překrývá mřížku na obrazovce, která umožňuje zarovnat a zobrazit náhled dokumentů v jejich skutečné velikosti ještě před tiskem.

Technologie ASUS Flicker-Free
Technologie ASUS Flicker-Free poskytuje pohodlnější sledování obrazu i pracovní prostředí, protože redukuje blikání obrazovky, čímž minimalizuje namáhání zraku, bolesti hlavy a únavu očí, když trávíte před monitorem dlouhé hodiny.

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light
Exkluzivní technologie ASUS Ultra-Low Blue Light vás chrání před vyzařováním modrého světla, které může být škodlivé pro váš zrak. Je snadno přístupná, intuitivní a flexibilní s plynulým nastavením (0 až maximum) prostřednictvím nabídky na obrazovce.

Univerzální pohodlí díky ergonomickému designu stojanu
Díky ergonomicky navrženému stojanu s možností nastavení náklonu, natočení, výšky a funkci pivot umožňují monitory ProArt pohodlné sledování i používání. Možnost otočit díky funkci pivot obrazovku o 90 stupňů ve směru nebo proti směru hodinových ručiček pro použití v režimu na výšku se hodí při práci s dlouhými dokumenty, programování nebo prohlížení webových stránek. Rychloupínací stojan navíc usnadňuje připevnění monitoru pomocí integrovaného VESA držáku na zeď – bez šroubů – takže vše je hotovo během několika sekund!