MW Computers

Asus podložka pod myš ROG Hone Ace Aim Lab Edition, 508x420x3mm, textil; 90MP0380-BPUA00

Často hledaný výrobek Asus podložka pod myš ROG Hone Ace Aim Lab Edition, 508x420x3mm, textil; 90MP0380-BPUA00 od výrobce s dobrým jménem ASUS je k dostání právě nyní na našich stránkách v bezva akci. Nyní nakoupíte za 1 290 Kč.
EAN: 4711081951711
Asus podložka pod myš ROG Hone Ace Aim Lab Edition
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
1 290

ASUS ROG Hone Ace Aim Lab

Herní podložka ASUS ROG Hone Ace Aim Lab vám díky upravené hybridní nano technologii povrchu nabídne hladší skluz a lepší ovládání myši. Rubová strana je opatřena pogumováním, čímž je zaručena stabilita podložky.

Zaměřeno na cíl
Hybridní povrch podložky vám umožní přesnější pohyby ve větším rozsahu. Hybridní povrch napomáhá ovládání a nano povlak zajistí dlouhou životnost. ROG Hone Ace Aim Lab Edition představuje dokonalou synergii pro šampiony.

Cvičení dělá mistra
Kombinace ROG Hone Ace Aim Lab Edition a softwaru Aim Lab X ROG 360 posune vaši hru na novou úroveň. Měřicí body herní podložky vám pomohou zlepšit herní dovednosti. Optimální tření v osách X a Y a 360° záběr myši výrazně usnadní přesnost pohybů a zaměřování.

Dokonale vyvážený povrch
Herní podložka ASUS ROG Hone Ace Aim Lab disponuje hybridní textilií s texturovaným povrchem pro optimální tření. Povrch je dokonale vyvážený pro rychlý skluz i přesné ovládání. Užijte si plynulé a konzistentní pohyby ve všech směrech.