MW Computers

Asus MB16AP; 90LM0381-B02170

Designový výrobek Asus MB16AP; 90LM0381-B02170 od dodavatele zboží ASUS pohodlně seženete zde za nejnižší cenu! Akční cena 8 909 Kč. EAN: 4718017022309
Asus MB16AP; 90LM0381-B02170
Do obchodu »
Značka: ASUS
8 909
Popis produktu

Přenosný monitor Asus MB16AP
Pomocí přenosného kancelářského monitoru Asus MB16AP získáte mnohem více práce a posunete práci na mnohem vyšší level. Monitor disponuje displejem s úhlopříčkou 15,6” s Full HD rozlišením 1920 x 1080, který je vybaven IPS technologií, s širokými pozorovacími úhly, jasem 220 cd/m2, kontrastním poměrem 800:1 Podporuje technologie na ochranu vašeho zraku Asus Flicker Free a Ultra-Low Blue Light, která eliminuje vyzařování nežádoucího modrého světla. Monitor se na kompatibilní zařízení připojuje pomocí rozhraní USB 3.1 Type-C. Dokáže automaticky rozpoznat orientaci a přepnout monitor mezi režimy na šířku a na výšku. Součástí balení je stojan, který umožňuje nastavení vertikálního nebo horizontálního zobrazení obrazu.

Výhody tohoto monitoru

  • Kvalitní lehký a přenosný
  • Hybridní připojení USB Type-A a USB Type-C
  • Automatické převrácení obrazu
  • Inteligentní skládací pouzdro
  • Technologie Asus Flicker Free a Ultra-Low Blue Light

Kvalitní a přenosný
Pomocí tohoto 15,6” monitoru velmi snadno rozšíříte pracovní plochu o další obrazovku a stane se tak ideálním řešením k doplnění notebooku na cestách i díky odolné vestavěné baterií 7 800 mAh, která podporuje až 4 hodiny výdrže baterie. Je vybaven IPS panelem s širokými pozorovacími úhly, čímž získáte skvělou barvu a kontrast. Díky svým kompaktním rozměrům se monitor vejde téměř do každé notebookové brašny. S tloušťkou 8 mm a váhou 850 gramů patří k nejlehčím monitorům.

Hybridní připojení USB Type-A a USB Type-C
Monitor lze pohodlně připojit pomocí jediného konektoru USB Type-C. Oboustranné provedení je praktické jak pro přenos obrazu, tak pro nabíjení zařízení. Pomocí nainstalovaného driveru je i kompatibilní i s USB typu A konektory.

Automatické převrácení obrazu
Díky softwaru DisplayWidget rozpozná monitor orientaci obrazu a automaticky přepne režim na šířku nebo výšku. Režim na výšku bude ideální při práci s Excelem a naopak režim na šířku poskytne dokonalé zobrazení webových stránek či pohodlí při čtení elektronických knih.

Monitor nabitý moderními technologiemi
Technologie Flicker-free, zabraňuje nepříjemnému a nežádoucímu blikání displeje, zabraňuje tak zbytečné námaze očí a nástupu únavy i při dlouhém dívání do monitoru. Také princip Low Blue Light snižuje únavu zraku. Jedná se o eliminaci modrého světla. Monitor jednoduše pečuje o váš zrak v každém ohledu. Monitor můžete stylově uchytit na zeď nebo kloubový držák pomocí VESA držáku.

Inteligentní skládací pouzdro
Monitor je vybaven inteligentním skládacím pouzdrem, které ho dokonale ochrání před prachem a poškrábáním. Pouzdro lze upravit do pozice horizontální nebo vertikální. Součástí zařízení je také otvor pro pero, kam můžete pero vložit jako alternativní podporu obrazovky namísto skládacího pouzdra.

Klíčové vlastnosti:
Přenosný monitor s úhlopříčkou 15,6” s Full HD rozlišením 1920 x 1080, jasem 220 cd/m2, kontrastním poměrem 800:1, vestavěnou baterii, technologií Flicker-free, Low Blue Light. Rozhraní USB 3.1 Type-C, stojan.