MW Computers

Asus MB16ACE; 90LM0381-B04170

Tento nejprodávanější kus Asus MB16ACE; 90LM0381-B04170 od spolehlivé značky ASUS pohodlně seženete na našich stránkách nyní ve slevě. Ceny od 5 262 Kč.
EAN: 4718017500357
Asus MB16ACE; 90LM0381-B04170
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
5 262

LED monitor Asus MB16ACE
Díky univerzálnímu využití a energetické účinnosti je monitor ASUS MB16ACE ideální volbou pro lidi, kteří tráví mnoho hodin před obrazovkou. Vysoké rozlišení ocení fanoušci filmů a seriálů, zatímco velký pracovní prostor ocení lidé pracující s daty v tabulkách. Celek je doplněn estetickým designem, který bude vypadat skvěle doma i v kanceláři. Tento monitor je vybaven inovativní technologií hybridního signálu s nativní podporou připojení USB typu C. Oboustranný design USB-C s principem připojení každé strany umožňuje rychlé a bezproblémové připojení k jakémukoli zařízení.

Výhody tohoto monitoru

  • Široké pozorovací úhly
  • Tenký profil a nízká hmotnost
  • Připojení USB-C pomocí hybridního signálu
  • Automatická orientace obrazovky
  • Chytré sklopné pouzdro

Široké pozorovací úhly
Monitor MB16ACE je vybaven Full HD rozlišením, které poskytuje úžasné obrázky v rozlišení 1920 x 1080 s výjimečnou přesností barev. Používá technologii IPS, aby vám poskytla větší flexibilitu při rozšiřování obrazovky, a zároveň poskytuje skvělé barvy a kontrast, a to i při sledování z extrémních úhlů. Kvalitní Full HD rozlišení 1920 x 1080 usnadní práci při úpravách dokumentů, fotografií a videí z telefonu.

Tenký profil a nízká hmotnost
IPS displej monitoru s tenkým profilem 8 mm a hmotností pouhých 0,7 kg, poskytuje obraz v poměru stran 16:9, což oceníte především při sledování filmů, kdy skrývá černé pruhy nad a pod obrazem bez jakéhokoliv zkreslení s přirozenými úhly, vychutnáte si tak intenzivní a ostrý obraz.

Připojení USB-C pomocí hybridního signálu
Monitor potřebuje pouze jedno připojení USB k přenosu energie i videa z vašeho zařízení. Tento monitor je vybaven inovativní technologií hybridního signálu s nativní podporou připojení USB Type-C a využívá předinstalovaný ovladač pro podporu portu typu A pro plnou kompatibilitu. Oboustranný design USB-C umožňuje rychlé a bezproblémové spojení s jakýmkoli zařízením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Automatická orientace obrazovky
Pomocí softwaru DisplayWidget dokáže monitor automaticky rozpoznat jeho aktuální orientaci a podle toho přepínat mezi režimy na šířku a na výšku. Režim Na šířku využijete pro prezentaci a prohlížení tabulek v Excelu, zatímco režim Na výšku oceníte pro prohlížení psaného obsahu, jako jsou dokumenty, knihy nebo mobilní verze webových stránek.

Chytré sklopné pouzdro
Inovativní skládací chytré pouzdro chrání monitor před prachem a poškrábáním. Pouzdro lze sklopit do stojanu, aby se monitor mohl opřít o výšku nebo na šířku. Uživatel, který nechce, aby jeho monitor nesl známky otisků, může použít dotykové pero, které můžete odložit do otvoru v jeho dolním rohu.

Klíčové vlastnosti:
15,6“ přenosný monitor, IPS panel s Full HD rozlišením 1920 x 1080 px, dobou odezvy 5 ms. Monitor je vybaven řadou technologií pro dokonalý obraz a pro podporu dlouhodobé práce či sledování filmů na počítači. Za tímto účelem je monitor vybaven technologiemi Low Blue Light a Flicker Free. Rozhraní monitoru: USB Type-C.