MW Computers

Asus MB Sc LGA1700 PRO B760M-C-CSM, Intel B760, 4xDDR5, 2xDP, 1xHDMI, 1xVGA, mATX; 90MB1DX0-M0EAYC

Zcela unikátní produkt Asus MB Sc LGA1700 PRO B760M-C-CSM, Intel B760, 4xDDR5, 2xDP, 1xHDMI, 1xVGA, mATX; 90MB1DX0-M0EAYC od skvělého a známého výrobce ASUS jednoduše můžete pořídit u nás nyní za zcela nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 3 926 Kč.
EAN: 4711387014691
Asus MB Sc LGA1700 PRO B760M-C-CSM
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
3 926

ASUS PRO B760M-C-CSM
ASUS Pro podnikové základní desky poskytují vylepšené funkce pro snadnější IT operace, včetně srozumitelné systémové ochrany, 24/7 stability a spolehlivosti a vylepšené nástroje pro správu, pro snadnější přizpůsobení. Známá jako světově největší a nejznámější značka základních desek, ASUS poskytuje poprodejní servis světové třídy a garantovanou dlouhodobou dostupnost, pro maximalizaci vaší investice po dobu životnosti produktu a vysoce kvalitní řešení pro výpočetní požadavky vašeho podniku.

Sestavena, aby vydržela
ASUS je předním světovým výrobcem základních desek, známý pro svůj unikátní přístup k designu. Jeho zevrubné testy překračují průmyslové standardy, podpořené vysoce kvalitními komponentami pro vynikající ochranu v reálném světě. Desky společnosti ASUS jsou prokazatelně kompatibilní s více než 1000 komponentami a zařízeními a každý nový model podstupuje minimálně 8 000 hodin striktní validace. Můžete tak bez obav tuto desku zapojit do jakéhokoliv prostředí a pro jakoukoliv aplikaci.

ASUS Corporate Stable Model (CSM)
ASUS Corporate Stable Model (CSM) je komerční program, vytvořený pro poskytnutí stabilních a spolehlivých základních desek. Poskytuje až 36 měsíců dlouhou podporu životního cyklu desky a 6ti měsíční upozornění na konec její životnosti, aby měla vaše organizace dostatek času pro přechod na nové zařízení. Každý nákup ASUS CSM základní desky je doplněn o ASUS Control Center Express – IT software pro správu serverové úrovně.

ASUS Control Center Express
ASUS Control Center Express je integrovaný IT monitorovací a správcovský software, navržený pro rychlejší nasazení, zjednodušení IT operací a vylepšení produktivity se srozumitelným ovládáním a uživatelsky přívětivými funkcemi. ASUS Control Center Express je kompatibilní s více než 100 ASUS deskami, aby poskytl vysoce kvalitní řešení pro potřeby vašeho podniku.