MW Computers

ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming D 8GB OC / 8GB GDDR6 / PCI-E / HDMI / 3x DP; A770 PGD 8GO

Tento kvalitní a žádaný kousek ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming D 8GB OC / 8GB GDDR6 / PCI-E / HDMI / 3x DP; A770 PGD 8GO od společnosti s výborným jménem ASRock jednoduše pořídíte tady nyní za super cenu! Aktuálně v akci za 10 590 Kč.
EAN: 4710483940514
ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming D 8GB OC / 8GB GDDR6 / PCI-E / HDMI / 3x DP; A770 PGD 8GO
Ověřit dostupnost
Značka: ASRock
10 590

Špička pro opravdové hráče
Herní grafická karta vyšší třídy je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří chtějí nejvyšší možný grafický výkon bez ohledu na cenu. Vychutnejte si dokonalý herní zážitek ve vysokém rozlišení až 4K (2160 p). Tato grafická karta se hodí i pro hraní ve virtuální realitě (VR), kterou si tak budete moci užít úplně naplno! Všechny ostatní běžné úkoly zvládne s velikým přehledem – surfování na internetu, přehrávání nebo zpracování videa či jen kancelářskou práci.

Pro skvělý herní zážitek i pracovní nasazení
Kapacita grafické paměti je důležitý údaj, který ovlivňuje celkový výkon grafické karty. Čím více paměti máme k dispozici, tím vyšší výkon nám nabídne. Grafická paměť u této karty má velikost 8 GB. Je tedy vhodná pro multimédia – přehrávání filmů, prohlížení internetu, hraní her, zpracování videa nebo i jen běžnou kancelářskou činnost. Doporučené rozlišení pro tuto kapacitu grafické paměti je QHD (1440 p) až 4K (2160 p).

I šířka paměťové sběrnice rozhoduje o výkonu…
Paměťová sběrnice propojuje grafický čip s pamětí. Její šířka nám říká, jaké množství dat je možné za jeden takt z paměti přenést. Sběrnice této karty má šířku 256 bit. To oceníte například při práci s velkými datovými objemy nebo renderingu fotografií či videa, kdy to výrazně urychlí práci. Obecně platí: čím širší sběrnice, tím větší propustnost.

PCI Express čtvrté generace
PCI Express 4.0 x16 je nové nejmodernější rozhraní použité u vybraných herních grafických karet. Rozhraní má stále formu rozšiřujícího slotu, aby byla zajištěna modularita celého systému (je také zpětně kompatibilní s PCI-E 3.0). Slouží k připojení grafické karty ke zbytku počítače. Obecně platí, že čím vyšší verze a širší rozhraní, tím vyššího výkonu a propustnosti dosáhne.