MW Computers

Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB – 120mm; ACFAN00231A

Nejprodávanější výrobek Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB – 120mm; ACFAN00231A od spolehlivého výrobce Arctic Cooling můžete koupit právě teď v nabídce za nejnižší cenu! Akční cena 305 Kč.
EAN: 4895213703154
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB – 120mm; ACFAN00231A
Popis produktu

Společnost Arctic se primárně zabývá tvorbou chladičů. Ta vám nyní přináší svůj ventilátor nesoucí označení P12 PWM PST ARGB, vybavený fluidním dynamickým ložiskem a ARGB osvětlením. Umožňuje ovládání pomocí PWM signálu.

Přednosti Arctic P12 PWM PST ARGB

  • Léty prověřená kvalita produktů Arctic
  • PWM ovládání otáček
  • ARGB LED osvětlení
  • Fluidní dynamické ložisko
  • 0 dB režim

ARGB osvětlení
Ventilátor je vybaven ARGB LED osvětlením, které lze ovládat softwarem tvůrců základních desek, které jsou vybaveny 3-pin 5V konektorem: ASRock Polychrome Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion 2.0 a MSI Mystic Light Sync.

Podporuje PWM
PWM funkce umožňuje základní desce, aby ovládala rychlost ventilátoru podle aktuální potřeby. Je tak garantováno požadované chlazení a snižuje se tak úroveň hluku. Ventilátor navíc podporuje 0 dB režim, v kterém se netočí, když je počítač zapnutý, ale aktuálně ho napoužíváte.

Technologie sdílení PWM (PST)
Pokud chcete vylepšit efektivitu chlazení vašeho počítače, zapojíte paralelně několik ventilátorů. K čemu to však je, když nepracují společně? PST zajišťuje, že všechny vaše ventilátory budou poslouchat jeden PWM signál. Můžete tak například sdílíte PWM signál chladiče procesoru s ventilátory ve skříni, které pak zpomalují a zrychlují podle požadavků procesoru.

Fluidní dynamické ložisko
Fluidní dynamická ložiska jsou vyráběna s olejovou kapslí a systémem, který zabraňuje úniku maziva. Otáčení ventilátoru je proto velmi tiché a díky specifickému způsobu mazání se daří výrazně prodloužit jeho životnost. Zařízení je možno instalovat dvojím způsobem – buď jako ventilátor, který nasává vzduch, nebo ho naopak ze skříně vyfukuje.