MW Computers

Arctic Liquid Freezer II – 240 RGB : All-in-One; ACFRE00098A

Tento skvělý produkt Arctic Liquid Freezer II - 240 RGB : All-in-One; ACFRE00098A od spolehlivého výrobce Arctic Cooling lze pořídit aktuálně na webu za výhodné peníze! Aktuálně v akci za 3 325 Kč.
EAN: 4895213703161
Arctic Liquid Freezer II - 240 RGB : All-in-One; ACFRE00098A

Společnost Arctic představuje svůj all-in-one kapalinový chladič Liquid Freezer II. Ten je vybaven kompaktní vodní pumpou. Ta zajišťuje ideální poměr mezi chladícím výkonem a úrovní hluku. Verze RGB navíc disponuje dvojicí ventilátorů s RGB osvětlením.

Přednosti Liquid Freezer II 240 RGB

  • Kvalita produktů Arctic
  • 40 mm ventilátor v pumpě pro chlazení VRM
  • Potažené hadičky délky 450 mm
  • Ideální poměr výkon/úroveň hluku

Osvětlete vaší sestavu
Součástí chladiče je dvojice ventilátorů, přizpůsobených pro efektivní spolupráci s radiátory. Ty jsou navíc vybaveny RGB LED osvětlením, které lze ovládat skrze software kompatibilních základních desek s 4-pin 12V headery: ASRock Polychrome Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion 2.0 a MSI Mystic Light Sync.

Ventilátor na pumpě
Vedle pumpy je umístěn 40 mm ventilátor, který pomáhá chladit VRM čipy základní desky. To zabraňuje přehřívání, obzvláště při přetaktování a umožňuje dlouhotrvající vysokou zátěž procesoru.

Radiátor prémiové třídy
Na rozdíl od většiny výrobců kapalinových chladičů se Arctic spoléhá na 38 mm tlustý radiátor s hustým designem žebření. V okruhu tak lze použít více kapaliny a pasivní chladič má větší plochu, pro lepší odvod tepla.