MW Computers

Arctic Freezer A35 RGB – CPU Cooler for AMD socket; ACFRE00114A

Vynikající produkt Arctic Freezer A35 RGB – CPU Cooler for AMD socket; ACFRE00114A od výrobce se zárukou kvality Arctic Cooling dostanete zde teď napořád výhodně! Teď v akci 1 177 Kč.
EAN: 4895213703451
Arctic Freezer A35 RGB – CPU Cooler for AMD socket; ACFRE00114A
Popis produktu

Chladič A35 RGB
Věžový chladič CPU pro AMD s RGB

KOMPAKTNÍ VÝKON SE SNOUBÍ S MODERNÍM DESIGNEM
Optimalizovaný výkon se snoubí s moderním černým designem a tichým provozem. Jednověžový chladič CPU se čtyřmi posunutými tepelnými trubicemi umožňuje rychlý přenos tepla do chladiče, kde může být účinně odváděno pomocí 120mm ventilátoru.

TEPELNÁ PASTA S NEJVYŠŠÍM VÝKONEM
Freezer A35 RGB se dodává s 0,8 g stříkačkou nové pasty MX-5. Termální pasta Ultimate Performance od společnosti ARCTIC umožňuje díky nízké viskozitě a velikosti částic dosáhnout obzvláště tenké tloušťky vrstvy a výrazně snižuje zahřívání mezi rozvaděčem tepla procesoru a chladičem. Zároveň není vodivá ani kapacitní, a proto je její použití naprosto bezpečné i pro začátečníky.

VENTILÁTOR OPTIMALIZOVANÝ PRO CHLADIČE
Ventilátor instalovaný v chladiči Freezer A35 RGB těží ze všech výhod P-fans. Díky nízkovibračnímu motoru s nízkou spotřebou energie a hydrodynamickému kluznému ložisku kombinují tichý a efektivní provoz. Navzdory vysoké hustotě žeber zaručuje ventilátor svým soustředěným prouděním vzduchu vysoký statický tlak, a proto je ideální pro použití na radiátorech a chladičích. Otáčky ventilátoru lze dynamicky regulovat pomocí PWM, a lze je tak optimálně přizpůsobit jakémukoli scénáři.

VYLEPŠENÁ INSTALACE A NEOMEZENÁ SVĚTLÁ VÝŠKA RAM
Freezer A35 RGB je variantou pro instalaci do patice AM4. To snižuje množství zbytečného montážního materiálu a navíc zjednodušuje instalaci. Společnost ARCTIC používá pro Freezer A35 RGB vylepšený a zjednodušený montážní systém s odpruženými šrouby. Tím je dosaženo optimálního přítlaku a rovnoměrného rozložení tepelné směsi. Díky kompaktní konstrukci umožňuje při instalaci neomezenou kompatibilitu s operační pamětí.

DEJTE SVÉMU SYSTÉMU LESK
Ventilátor Freezer A35 A-RGB je vybaven 12 analogovými LED diodami RGB v náboji ventilátoru. Ty jsou jednotně ovladatelné a kompatibilní s běžnými standardy RGB předních výrobců základních desek. Ventilátor lze připojit přímo přes 12 V 4pinový RGB header na základní desce. Alternativně lze chladič osvětlit také prostřednictvím externího řadiče a synchronizovat jej s osvětlením dalšího hardwaru.

KVALITA, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT
Abychom zajistili dlouhou životnost našich výrobků, provádíme dlouhodobé testy v různých, někdy velmi nepříznivých podmínkách. Tímto způsobem se učíme, jak můžeme naše výrobky pro zákazníky trvale zlepšovat. Vynikající výsledky dlouhodobých testů nám navíc dávají jistotu, že naše výrobky vynikají nejen kvalitou, ale také životností.

Obecné údaje

Kompatibilita
Patice AMD Socket: AM4

Pokud máte problémy s montáží AM4, zastavte se prosím na našich často kladených dotazech.
Ram Clearance: neomezená
Provozní teplota okolí: 1: 0 – 40 °C

Chladič
4
Materiál žeber:: Hliník
Počet ploutví: 54
Tloušťka ploutví: 0,4 mm
Tepelná pasta: MX-5 (0,8 g)

Ventilátor
Velikost ventilátoru: 120
Rychlost ventilátoru: 200 – 1700 otáček za minutu
Ložisko ventilátoru: Ložisko: Fluid Dynamic Bearing
Úroveň hluku: 0,35 Sone
Proud: 0,11 A
Konektor: Konektor: 4-pinový

Specifikace RGB
LED diody: LED diody: 12 A-RGB
Konektor: 4-pinový konektor 12V-G-R-B
Proud / napětí: 0,2 A / 12 V
Kabel: Kabel 450 mm se sdíleným kabelem 80 mm, černý

Velikost a hmotnost
Délka: 91 mm
Šířka: 133 mm
Výška: 158,5 mm
Hmotnost: 734 g

Balení
Šířka: 144 mm
Výška: 168 mm
Délka: 113 mm