MW Computers

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac computers with Apple silicon – Czech; mk2c3cz/a

Vysoce kvalitní kus Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac computers with Apple silicon - Czech; mk2c3cz/a od známé značky Apple k dostání momentálně v naši nabídce za super peníze. Momentálně k dispozici za 4 830 Kč.
EAN: 194252544198
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac computers with Apple silicon - Czech; mk2c3cz/a
Ověřit dostupnost
Značka: Apple
4 830

Přehled
Magic Keyboard je teď k dispozici s Touch ID na rychlé, snadné a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování.

Na Magic Keyboardu s Touch ID a číselnou klávesnicí se píše mimořádně pohodlně a přesně. Klávesnice má rozšířené rozvržení s klávesami na rychlou navigaci v dokumentech a velkými klávesami se šipkami, které přijdou obzvlášť vhod při hraní her. Číselné klávesy usnadňují práci v tabulkových procesorech a ve finančních aplikacích. Klávesnice je bezdrátová a dobíjecí. Její zabudovaná baterie má ohromnou výdrž – na jedno nabití udrží klávesnici v chodu déle než měsíc. S Macem se spáruje automaticky, takže se můžeš rovnou dát do práce. A je k ní přibalený opletený USB-C/Lightning kabel, kterým se dá připojit k USB-C portu Macu pro spárování a nabíjení.

V krabici

  • Magic Keyboard s Touch ID a číselnou klávesnicí
  • USB-C/Lightning kabel