MW Computers

Apeman Fotopast Trail Cam H45; H45

Diskontní produkt Apeman Fotopast Trail Cam H45; H45 od této skvělé značky Apeman jde koupit na našich stránkách za super peníze! Produkt koupíte teď u nás za 2 090 Kč.
EAN: 6958914465870
Apeman Fotopast Trail Cam H45; H45
Ověřit dostupnost
Značka: Apeman
2 090
Popis produktu

Apeman H45
Fotoaparát a kamera v jednom, to je Apeman H45. Přístroj se skvěle hodí k zaznamenání života v přírodě. Upevněte jej na strom a dovolte zvířatům, aby se beze strachu pohybovala po okolí. Kamera je vybavená snímačem pohybu, takže kdykoliv je nějaké zvíře v dosahu, automaticky se zapne a vytvoří snímek za pouhých 0,5 s, aby zvíře nestihlo utéct. Lesní faunu přístroj nevystraší, jelikož není nijak hlasitý.

Snímky plné informací
Kamera dokáže pracovat ve dne i v noci. Při nedostatečném osvětlení se přepne do nočního režimu s viditelností 20 metrů. Tu zajišťuje systém LED světel, která jsou však utlumená, tzn. nezáří do prostoru opět z toho důvodu, aby se zvířata nebála. Pořízené fotografie s rozlišením 12 Mpx jsou ostré, i když se zvíře pohybuje. V nastavení si lze zvolit, zda snímky chcete doplnit o datum a čas, aktuální tlak, teplotu, fázi měsíce a podobně.