MW Computers

Apeman Dalekohled Binocular BC70, 12×25; BC70

Tento neodolatelný výrobek Apeman Dalekohled Binocular BC70, 12x25; BC70 od spolehlivé značky Apeman můžete koupit v naší internetové nabídce za báječnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 673 Kč.
EAN: 6958914445377
Apeman Dalekohled Binocular BC70
Ověřit dostupnost
Značka: Apeman
673
Popis produktu

Apeman BC70
Dalekohled Apeman BC70 je ideální pro děti i dospělé. Můžete si nastavit velikost očnice podle vlastních preferencí, aby bylo sledování vzdálených objektů pohodlné skutečně pro každého. Dalekohled má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, takže ho můžete mít neustále po ruce. Díky skládacímu mechanismu vám skutečně nezabere téměř žádné místo v tašce. Můžete ho používat v podstatě kdekoliv, skvěle se hodí např. ke sledování ptáků, sportovních utkání a podobně.

Nastavení zaostření a dioptrií
S dalekohledem lze scénu přiblížit až dvanáctkrát. Samozřejmostí je nastavení zaostření a dioptrií, abyste neviděli obraz rozmazaně. Voděodolné provedení zajistí pohodlné používání i venku, a to za každého počasí. Dalekohled se hodí i do mírného deště, výrobce však nedoporučuje vystavovat ho kapkám dlouho nebo jej ponořovat do vody. Součástí balení je pásek pro pohodlné zavěšení přes rameno a pouzdro, aby se dalekohled při přenášení nepoškodil.