MW Computers

AOC Q27V5N; Q27V5N/BK

Velmi žádaný výrobek AOC Q27V5N; Q27V5N/BK od skvělého a známého výrobce AOC k dostání tady teď právě napořád výhodně! Právě nyní za 4 789 Kč.
EAN: 4038986180412
AOC Q27V5N; Q27V5N/BK
Ověřit dostupnost
Značka: AOC
4 789

AOC Q27V5N je monitor s trojstranným čelním krytem vybavený 27” VA panelem s QHD rozlišením pro úžasný divácký zážitek. Tento model je připraven povzbudit vaši produktivitu se svou flexibilní konektivitou (DP a HDMI), přičemž zajišťuje vynikající pohodlí svým nastavitelným stojanem, který jednoduše umožňuje naklánění a nejrůznější otáčení.
Elegantní doplněk do domácí kanceláře

Rozlišení QHD
Rozlišení Quad HD (QHD) 2 560 x 1 440 zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a ostrý obraz zachycující i ty nejjemnější detaily. Širokoúhlý poměr stran 16 : 9 poskytuje množství prostoru pro zábavu i práci, a navíc umožňuje vychutnávat hry nebo filmy v jejich původní velikosti.

Možnost otáčení
Díky své otočné funkci může být monitor přestavován o 180° z režimu zobrazení na šířku do režimu zobrazení na výšku, což je užitečné zejména při jeho používání na DTP pracovištích

Low Blue Light
Krátkovlnné modré světlo může poškodit váš zrak. Technologie AOC Low Blue Light blokuje škodlivé paprsky modrého světla, aniž by došlo k ovlivnění barev obrazu. Jiné pokusy o redukci modrého světla používají filtry nebo nastavení způsobující ztlumení nebo žluté zbarvení obrazu

FreeSync
Technologie AMD FreeSync provádí synchronizaci obnovovacích frekvencí grafické karty a monitoru, což zajišťuje plynulý obraz bez jakéhokoli trhání a zasekávání. Nízké zpoždění na vstupu zejména oceníte, jestliže požadujete co nejkvalitnější obraz v rychlých hrách.

Panel VA
Panel VA (Vertical Alignment) zobrazuje hlubší černou a mimořádně vysoký kontrast umožňující dosažení velmi živého a jasného obrazu.